Wpis z mikrobloga

Pierwsze testy Glavius AI i Enhancet AI wypadają póki co pomyśle. Jest 2065 a już wiem że będę miał super ciekawą i trudną gre ;) Nie dość że jestem otoczony trzema upadłymi imperiami to u góry mam Nienasycony rój, który jest silniejszy ode mnie i co ciekawe nie odstaje technologicznie mimo że jestem psionikiem (no prawie) a on kolonizuje wszystko jak #!$%@?. Na dole zaś wyrosła mi dość szybko federacja. O ile kojarzę to ten mod pozwala Ai bardziej swobodnie się bawić w dyplomacje i efekty od razu widać. O ile myślałem że AI będzie bardziej agresywnie zajmować teren to przynajmniej nie odstaje tak bardzo od gracza. W końcu zaczeło bardziej budować ekonomie niż #!$%@? bezsensownie wszędzie kotwicowiska jak na vanilli, których i tak nie umiała zapełnić flotą bo ekonomii nie miało. Relatywną siłę do wszystkich mam równą, technologicznie nad większością lekko góruję. W mojej poprzedniej grze na vanilli na tym etepie już wciągałem wszystkich nosem. Tutaj właściwie nie mam kogo zaatakować by nie dostać #!$%@?.

Zdam raport za około 50 lat bo właściwie dopiero co skończyłem zajmować teraz i dopiero teraz ostro #!$%@? z kolonizacją. Zresztą widac jak jestem #!$%@? po mapie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#stellaris #paradox
Pobierz L.....e - Pierwsze testy Glavius AI i Enhancet AI wypadają póki co pomyśle. Jest 2065...
źródło: comment_6DOqH93QbWVwbLHY5TsvbdnSlZd59GKm.jpg
  • 26
@LibertyPrime: ja tam się zastanawiam, jak w ogóle można w vanille grać. Przecież to jest może z 1/4 gry. Dopiero z modami rozwija skrzydła. Bez glaviusa, MEM albo Zenith of Fallen Empires nawet tego nie odpalam.