Wpis z mikrobloga

W 1980 roku średni wzrost mężczyzn w Polsce wynosił 165 cm, tymczasem 27 lat ich synowie w 2007 roku mieli już 177 cm średnio. Wynikałoby z tego, że synowie byli średnio wyżsi od ojców o 12 cm! Uważam, że jest to niemożliwe. W XIX wieku Galton wykonał badanie na temat związku między średnim wzrostem ojca a średnim wiekiem syna. Z tego badania wynikło, że synowie mieli średnio o 4 cm więcej niż ojcowie kiedy ojciec miał 165 cm. Jednak tylko 13% synów miało o 12 cm więcej niż ojcowie. W momencie w którym zastosujemy dolne zaokrąglenie będziemy mieć nawet 0%.

Według informacji które znalazłem na stronie mamadu.pl kiedy liczy się średni wzrost dziecka obecnie, to do średniego wzrostu rodziców dodaje się 6,5 cm. Oznacza to, że czynniki środowiskowe odpowiadają za połowę wzrostu wzrostu w Polsce, a za resztę odpowiada hipergamia kobiet i odmowa rozmnażania niskim mężczyznom.

#przegryw #tfwnogf #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #blackpill
  • 7
  • Odpowiedz
@Borysk5: zauważ, że nawet większość 15-latek ma obecnie wzrost jak 35-letni mężczyźni.

Połowa koleżanek mojej 11-letniej siostrzenicy ma cycki WIĘKSZE, niż większość 35-letnich kobiet u mnie w pracy.
  • Odpowiedz