Wpis z mikrobloga

Dziecko w szkole na zachodzie się uśmiecha - "uśmiech pomaga iść przez życie, bierzcie wszyscy przykład z Jessiki :)"

Dziecko w polskiej szkole się uśmiecha - " co się cieszysz jak głupi do sera? Zapraszam do tablicy w takim razie, skoro humorek ci dopisuje mały #!$%@? na pewno świetnie sobie poradzisz z tym zdaniem!"

Bo ale polska edukacja najlepsza na świecie, bo w 2017r. 8 studentów pojechało do USA bo wygrali konkurs w zrobieniu robocika xD

#przegryw #polska #patriotyzm #zalesie #feels #edukacja #szkola
LajfIsBjutiful - Dziecko w szkole na zachodzie się uśmiecha - "uśmiech pomaga iść prz...

źródło: comment_q0MaXaOSSnx2KxEf5FLtCC05Vz4d5w8i.jpg

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@ReinmarKrakau: popieram słowa twojej dziewczyny, byłam teraz rok na pedagogice #!$%@? najgorszy rok w życiu XDD
nigdy nie czułam się tak głupia, w depresje chyba wpadłam przez to stanie w miejscu z tymi tępymi dzidami ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@LajfIsBjutiful: Jeszcze w liceum, bylem troche zadowolony i na matematyce mialem lekki usmiech to mnie facetka przed 30 nawet ladna wypytuje: co ci tak do smiechu? Co sie szczerzysz, w morde chcesz? i tak dalej.
Na innych przedmiotach luz, potem po liceum praca i studia XD Na studiach tylko jeden profesor sie usmiechal a reszta miala kij w tylku, jak sluchales wykladu to bez duszy i zasypiales po minucie. A
  • Odpowiedz
Wszyscy mieliście psychopatów w szkołach xD Nigdy w życiu nauczyciel się mnie nie czepiał za takie pierdoły. Albo trafiliście na strasznych pedagogów, albo macie w #!$%@? zaburzoną wizje edukacji
  • Odpowiedz
@Marek1991: sluchaj, boyo. Skomczylem studia, inz. przed nazwiskiem, finansowo radze sobie lepiej niz 90% Polakow - mimo wszystko, po opuszczeniu szkoly jak ktos wchodzil to odruchowo mowilem dziendobry i wstawalem - moze i dobry nawyk, ale to byl odruch strachu przed biurwami szkolnymi.

Do tego "kolezanki" - bylem i jestem otyly, a te #!$%@? umialy dopiec. Cale szczescie skonczyly jako podrzedne spermdumpstery.
  • Odpowiedz
@LajfIsBjutiful: Wybrałeś zdjęcie z podstawówki z najmniejszej gminy wiejskiej w kraju, gdzie powinna bieda piszczeć, a rząd powinien dać 100% dodatku nauczycielom za pracę tam gdzie bociany zawracają.
Tymczasem dwóch gówniaków się na tym zdjęciu mimo wszystko uśmiecha. Przypadek? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Student_AWAS:

faktycznie te stare proce w szkołach mogą tak działać na człowieka, na pedagogike idą kobiety-przegrywy, co nie dostały sie na inne kierunki


Po pedagogice można uczyć tylko klasy 1-3 podstawówki, więc te uczące starszych uczniów musiały się dostać na inne kierunki.
  • Odpowiedz