Wpis z mikrobloga

#mikrokoksy #silownia co oglądam jakąś przemianę to wychodzi na jaw że ktoś kłuje dupę, czy poważnie nie da się zbudować fajnej sylwetki naturalnie? Już kij tam co bierze, jego ciało jego wybór, ale #!$%@? mnie niemiłosiernie jak #!$%@? "rób tak jak ja to będziesz tak samo wyglądał" o dopingu nie wspominając ani słowa.. ( ͠° °)
  • 28
  • Odpowiedz
@picasssss1: da się tylko gorzej i wolniej. Ja jestem zadowolony z efektów i przez tydzień miałem to nabicie i sixpack - kosztem zdrowia, ale jednak - mimo wszystko i pogodzony z tym, że ktoś to robi na dopingu. Jego dupa, jego sprawa¯\_(ツ)_/¯ nie powinno być nikomu nic do tego jaką drogę wybrał. Ja tam nie widziałem jeszcze koksa śmiejącego z naturala, że nie bierze, a naturala z koksa, że bierze
  • Odpowiedz
@Kasahara: Nie wiem dla mnie doping to droga na skróty i ściema przed samym sobą. Ale ja to ja, w tym "sporcie" takie półśrodki dla mnie się nie liczą. #!$%@? mnie tylko to że jak szukam jakiejś porady, oglądam dane ćwiczenie i 3/4 osób prezentuje wyniki mówiąc "tak trzeba to działa ćwicz tyle i tyle" będąc nabici towarem aż uszami kipi.
  • Odpowiedz
@Stormweaver: no nie, tylko zwyczajnie denerwuje fakt że mało kto o tym wspomina. Ja jako że nie siedzę w temacie siłowni, fitnesu itp od niewiadomo jakiego czasu mam problem żeby zweryfikować co da się osiągnąć naturalnymi sposobami.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@picasssss1: poszukaj sobie zdjęć kulturystów przed latami 50. Np taki Steve Reeves jak miał te 20 kilka lat. Z dobrą genetyką jesteś w stanie takie coś osiągnąć lub coś bliskie temu.
  • Odpowiedz
czy poważnie nie da się zbudować fajnej sylwetki naturalnie?


@picasssss1: da sie, ale na to potrzeba czasu i wplyw na wiele czynnikow. np geny, to jak trzymasz diete, jak trenujesz, jak wygladala twoja aktywnosc za malego dzieciaka, jak aktualnie wyglada twoja aktywnosc
  • Odpowiedz
@picasssss1: DSM w którymś filmiku raz to fajnie podsumował: on wbije igłę, nie zapomni o mocno podstawowej profilaktyce i może spać, jeść, ćwiczyć, a natural będzie musiał brać tonę kapsułek, mocno uważać na składniki odżywcze i spać jeszcze więcej, bo mu się zdrowie szybciej sypnie robiąc taką redukcję pod scenę ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Tomek Grzymski


@picasssss1: Tak, tylko pamiętaj, że każdy ma inny kościec i to może budzić złudne obiekcje jak ktoś wygląda, ale typ nie jest jakiś wielki, skoro jest wielkości takiego Szmexego (mają zdjęcie razem) to luz
  • Odpowiedz