Wpis z mikrobloga

@Killeest: jeśli karmi się wyłącznie komplementami to z nią jest coś nie tak, nie z Tobą ( ͡° ͜ʖ ͡°) widziałem sporo takich. Za wysokie mniemanie o sobie to nic dobrego, sam nie znoszę takich osób. Trzeba szukać tych, którzy widzą w nas dobre podejście do życia, charakter itd...
@WroziaZebuzia: ale mimo wszystko uważam, że dobrze że @Killeest pisze o tym co go gryzie. Sporo osób jest w podobnej sytuacji :D Za parę lat spojrzy na ten wpis i się zaśmieje jakimi pierdołami się przejmował ( ͡° ͜ʖ ͡°) oby tak było!
@Killeest: To złe dziewczyny spotykasz, mówię Ci. Szukaj takich z sympatyczną aurą, a nie księżniczek. Mówisz, że masz dobry charakter i charyzmę, a u mnie to zawsze działa lepiej niż podlizywanie się. Teraz większość ma się za nie wiadomo kogo bez oferowania nic w zamian, niestety.
@Killeest: no niestety takie zrobione lalki najczęściej mają wysokie mniemanie o sobie i bawią się uczuciami innych osób dla atencji, zabicia czasu, dla korzyści materialnych lub innych, nie zwracając uwagę na drugiego człowieka. Rada od koleżanki z mirko: moze czas spojrzeć na bardziej „zwykle” kobiety, może tu jest rozwiazanie. W każdym razie życzę powodzenia :)
@Killeest

większość dziewczyn i tak nie chce mieć ze mną nic wspólnego ( max. friendzone)


Ale to z powodu podejścia i niskiej samooceny, a nie z powodu wyglądu, debilu. Jesteś przystojny facet.
@Killeest

@uwrocie: raz uderzałem do ulanej 3/10 i co? uznała że ma we wmnie #!$%@? bo inni ją lepiej komplementowali...


Dam Ci jedną radę - uderzaj do takich, których szukasz, a nie do tych, których nie szukasz. Dziewczyna, która nie zwraca na Ciebie uwagi, to nie jest dziewczyna, której szukasz, więc przechodzisz dalej.
@Killeest

@Vectorovo: już tyle razy tutaj to pisałem, każda absolutnie każda dziewczyna jaką poznałem olewałą mnie bo miała lepszych i lepiej włażących im w dupe kolesi


Nie mogę z Tobą - a szukasz kobiety, która szuka mężczyzny, co będzie jej właził w dupę??? To nie jest Twój typ kobiety, więc się za nim nie oglądaj i nawet nie zwracaj uwagi.
Uroda przykuwa Twoją uwagę, podchodzisz bliżej i okazuje się, że to
@Killeest: jeśli na zdjęciu to ty to naprawdę nie w twoim wyglądzie tkwi problem. nie chce mi się drążyć gdzie, nie jestem specjalistą, ale do jakiegoś powinieneś się udać.