Wpis z mikrobloga

@Killeest: Nie chcesz to nie musisz mi wierzyć ale jestem tu anonimowa więc nie mam żadnego powodu żeby kłamać... Ja mam tindera a nie jestem żadną księżniczką xD Może i #!$%@?ło nie wiem bo mam tylko 4 koleżanki (prawie każda #przegryw) z czego jedna potrafi tylko rozmawiać o tym że jej pies miał rozwolnienie na spacerze xd
  • Odpowiedz
@Killeest: typie, bez beki, wyglądasz na totalnie normalnego typa, nie normika, nie przegrywa. 4/10 tak nie wygląda. Może na tinderze masz niekorzystne zdjęcia, zresztą je$%& tinderowe księżniczki prądem. A i tak twarz to nie wszystko - zobacz jakiego ryjca ma taki np. Paris Platynov a jaką ma charyzmę :D podsumowując, po twarzy nie widze powodów do załamki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Killeest: nie można tego zrzucać na cały świat, całego jeszcze nie poznałeś :D ten cały przegryw to może być tylko styl życia, a obniżenie wymagań względem płci przeciwnej pomoże tylko z tego stanu wyjść, bo poznasz kogoś nowego, zdobędziesz nowe doświadczenia i obniży się ciśnienie na to że "koniecznie trzeba z kimś być". Sam wiem, że na razie na takie 8/10 nie mam szans, więc uderzam do tych 6/10, pomaga
  • Odpowiedz
@Killeest: jeśli karmi się wyłącznie komplementami to z nią jest coś nie tak, nie z Tobą ( ͡° ͜ʖ ͡°) widziałem sporo takich. Za wysokie mniemanie o sobie to nic dobrego, sam nie znoszę takich osób. Trzeba szukać tych, którzy widzą w nas dobre podejście do życia, charakter itd...
  • Odpowiedz
@WroziaZebuzia: ale mimo wszystko uważam, że dobrze że @Killeest pisze o tym co go gryzie. Sporo osób jest w podobnej sytuacji :D Za parę lat spojrzy na ten wpis i się zaśmieje jakimi pierdołami się przejmował ( ͡° ͜ʖ ͡°) oby tak było!
  • Odpowiedz
@uwrocie: wyglądanie na przegrańca, anim bycie to 2 różne kwestia często pomijane, nie trzeba być dzwonnikiem z Notre Dam żeby nie mieć jakiegokolwiek powodzenia u dziewczyn
  • Odpowiedz