Wpis z mikrobloga

Z punktu widzenia socjologicznego to co gruby może wiedzieć o tym, jak faceci byli brudni od smaru, kiedy on pod spódnicą Haliny siedział i w sumie dalej siedzi, bo ten motyw z dobudówką domku mamusi przy swoim to X-D i nie jest z innej epoki tylko jest z epoki janusza nosacza, bo tylko nudnych ludzi sakramencko piecze d--a o modę, czy wygląd innych facetów co gruby pokazywał swoim zachowaniem np. w USA #mocnyvlog
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@WykopekzDonbasu zawsze takie komentarze muszą rzucać ludzie zaniedbani, grubi, nie mający poczucia estetyki oraz stylu. jak on kurła ma c--e większe od niektórych lasek, a bebzun to się wylewa spod koszulki to co on może siedzieć. a tfu opluted
  • Odpowiedz
@WykopekzDonbasu: a co Ty masz do tego że matka tam mieszka obok w mieszkaniu xD Przecież on stary chłop a nie 20 latek, żone miał to nie musiał przed matką się kryć że wódkę pije i baba na nim skacze xD Jakby mnie było stać taki se blok wybudować to bym sobie sciągnął tam matkę, babkę i prababkę. Ja jestem jego krytykant ale dzieciaki...z dystansem.
  • Odpowiedz
@WykopekzDonbasu: Można się do wielu rzeczy dowalić, ale naprawdę czepiasz się tego że zaprosił matkę aby miała z kim mieszkać? Pani Halinka jest w takim wieku że nie da rady wszystkiego sama zrobić. Miał ją oddać do domu starców, czy pozwolić mieszkać samotnej w jakimś mieszkaniu w kielcach?
  • Odpowiedz
  • 0
@Ejshud Ona nie była stara całe życie, bo mieszka tam dobre pare lat to raz. Dwa to tak jej pomógł, że wywiózł na wiochę gdzie jest w 100% zależna od niego, bo na pewno ciężko byłoby jej żyć w tym niskim bloku w mieszkaniu, kiedy autobusy, sklepy, apteki czy cokolwiek miałaby pod nosem jak to na osiedlu. Jo, dobry synuś
  • Odpowiedz
@WykopekzDonbasu: Halinka co chwilę operacja bo jest już stara, no ale wiadomo zły bebzun bo ją wozi od szpitala do szpitala, wiadomo że lepiej by sie jej było p-------ć w komunikacji miejskiej xD Bebzun ma czas i hajs na opiekowanie się matką to to robi. Też bym tak robił. Gubernatorowi można d-----ć za wiele rzeczy co widac na tym tagu, ale na pewno nie za to że opiekuje się starszą
  • Odpowiedz