Wpis z mikrobloga

Czołgiem wszystkim Mirkom i Mirabelkom spod #ubierajsiezwykopem

Jako że ostatni praktyczny materiał filmowy, dotyczący podwijania nogawek i rękawów wjechał na główną z impetem (w niecałe 6 godzin od dodania, łącznie ponad 800 wykopów), przygotowaliśmy kolejny w podobnym klimacie. Tym razem na tapet wzięty został temat podstawowy, co nie aż tak łatwy jakby się mogło wydawać - prawidłowe składanie ubrań, by nie gniotły się nadmiernie ani też nie zajmowały w szafie ogromu miejsca.

Ze względu na ogólny charakter wrzuciłem go do wykopaliska:

https://www.wykop.pl/link/4442369/jak-ogarnac-bajzel-w-szafie-wideoporadnik/

By tradycji stało się zadość, wołam moich wiernych i zaufanych kompanów:
@Mroczny_Pyton @Xune @KaczuszkaSpodDzbanuszka @wrednota @Petters @alpag @Espo @thewickerman88 @TadeuszSynZygmunta @Wiedzmin @MaciejLU @Sarpens @robodeka88 @Destr0 @ReaSSe @daj_pan_spokoj @Rain_ @Kapitalis @mahakaM @Dutch @Nadrill @AllOver @PiersiowkaPelnaZiol @dGustator @hidd3n13 @kAdi @Kierownikdzialuzycie000 @Mit_o_chondriach @MrTofu @CygaroZWasem @sidhellfire @betonkomorkowy @lent @Teopold_Lyrmand @Myszoskocznia @PurpleHaze @Bulbaszka @SmallCaracan @MaxiimumR @lucyana1964 @Mr--A-Veed

jak również wszystkich tych, którzy uznają ten materiał za wartościowy do wsparcia dzieła zaprezentowania go użytkownikom na stronie głównej. Kto wie, może dla niektórych średnio radzących sobie z tematem ogarniania garderoby taki materiał będzie istnym wybawieniem.

Z góry dziękuję za wszelkie wykopy, komentarze i inne formy wsparcia! Mógłbym Wam znowu powiedzieć jak bardzo jestem za nie wdzięczny, ale przecież sami dobrze wiecie jak jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pozdrawiam serdecznie,
Wasz Uszaty

#ubierajsiezuszatym #menswear #klasycznaelegancja #poradnik #youtube
UszatyBloger - Czołgiem wszystkim Mirkom i Mirabelkom spod #ubierajsiezwykopem

Jak...
  • 9
@UszatyBloger: Drugie cięcie inspirowane pewnym francuzem? :D
U mnie koszule wiszą na wieszakach, ale zauważyłem z podróży że jeśli coś bardzo starannie zrolujesz to zagniecenia są małe, a koszula zajmuje niewiele miejsca. Mniej niż u Ciebie, ale więcej z tym roboty.
@UszatyBloger: Wyciągnięta ręka bardzo, klaśnięcie tyci mniej bo byłoby fajniej jakbyś po klaśnięciu znalazł się w innej scenerii albo ujęcie było kontynuowane z innego kąta :D Ale jest progress, nie od razu lotniki zbudowano, zrobione dobrze ;)

Btw. Wysłali mi to zamówienie z SuSu xD Jorty/redline po 123 PLN, teraz tylko wziąć dobrego krawca i je poprzerabiać. Bawełna z 15% kaszmiru to chyba najbardziej miękki materiał jaki miałem w ręku, może
@crazyfigo: I to także te najwyższe linie - Jorty i red line (ale mam też 1 purple i 1 blue). W outlecie multibuy. W teorii outlet nie otworzony dla nas, w praktyce wchodzisz na niemiecki, dodajesz produkty do koszyka, klikasz na zamówienie i dopiero adres dostawy zmienia Ci z Niemiec na Polskę. Część rzeczy (np. garnitury, spodnie) wracała do cen nieprzecenionych w ogóle, ale koszule były bardzo nisko. Trochę #cebuladeals,
@Xune: Właśnie widziałem zdjęcie na Insta i pierwsza myśl to skąd wziąłeś na to pieniążki xD No to faktycznie niezła cebulka. Ja już sobie daruję bo za dużo koszul zamówiłem w ostatnim czasie plus faktycznie ta rozmiarowka SuSu jest dziwna, zwłaszcza jeśli chodzi o koszule.
@crazyfigo: W cenach wyjściowych koszule SuSu IMO nie są warte tego hajsu, chyba że ktoś idealnie wpasowuje się w ich kroje. Poza tym irytuje mnie większy mankiet przy Jortach, nie noszę zegarków, ale skoro mam już tam miejsce to może je zapełnię czymś