Wpis z mikrobloga

Zaraz zostanę zlinczowana przez stado Patriotycznych Mirasków, ale muszę polecić kolejną piękną miejscówkę u Niemców ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mowa o okolicach Monachium i o samym Monachium :)

Monachium jest piękne. Dlaczego?
- jest mnóstwo keszy, które pokazuję niesamowite miejscówki (zabawa terenowa zwana Geocachingiem, kto nie wie o co w tym wszystkim chodzi, odsyłam do naszego artykułu: http://peron4.pl/geocaching-podroze-o-co-chodzi-jak-zaczac/
- bo blisko do gór. I to jakich!
- bo zabudowa bawarska jest przepiękna (oh, ah i eh!)
- bo możecie przeczyścić nerki w trakcie Octoberfest'u.

Form do aktywnego spędzania czasu jest cała masa. My podczas naszego krótkiego pobytu odwiedziliśmy baśniowy zamek szalonego Ludwika, którym inspirowali się twórcy Disneya. Wybraliśmy się na dłuuugggiii spacer wokół jeziorka Elbsee. Ponadto zasmakowaliśmy bawarskich smaków: czyli kotleta w bułce oraz nawodniliśmy się bawarskim piwem.

#podroze #podrozujzwykopem #niemcy #bawaria #octoberfest #gory #jezioro #wypady #wakacje #pomyslnaweekend #geocaching
w.....l - Zaraz zostanę zlinczowana przez stado Patriotycznych Mirasków, ale muszę po...

źródło: comment_oE9exKFGq09vGVTIdWnhF38rXd4d0I0g.jpg

Pobierz
  • 18
@wypADy_travel: Monachium, jak i cała Bawaria są świetne, mija mi już trzeci rok w MUC i dalej czasem mnie zaskakuje. Jedynie z mieszkaniami jest ciężko, trzeba sporo wytrwałości.
Jak będziecie jeszcze raz odwiedzać München to zapraszam na Weißwurst Frühstuck und ein Helles ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@wypADy_travel: To od siebie dodam ze na calej Bawarii organizowane sa imprezy zblizone do Oktoberfestu, tzw. Volksfesty. Co chwile w innej miejscowosci, a zasada wszedzie ta sama -picie piwa, tance i zabawa. Przyjezdzajac wtedy kiedy akurat Oktoberfestu nie ma, nic sie nie traci ;) Zreszta znajomi Niemcy twierdza ze Volksfesty sa lepsze przez brak takiego scisku jak na Oktoberfescie

Swoja droga dzieki za punkty do zwiedzania! Do Monachium rzut beretem, a
Monachium jest piękne.


@wypADy_travel: nope. Monachium jest paskudne, nawet stare miasto to praktycznie 100% fejk z betonu, nie ma w ogóle porównania np. do Augsburga. To południowa Bawaria jest piękna.