Wpis z mikrobloga

Ej @daniel-zwierzynski. Ostatnio taka miła dziewczyna o nicku Agatencjuszka streamuje. Bywała już na Patostreamach. Bardzo ładna i inteligentna. Szuka faceta i próbuje zaistnieć w świecie streamerów. Może ją zaproś na Urzędniczą? Możesz poszukać shotów na yt jak mówi, że się jej podobasz ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na pewno jest ładniejsza od tego babochłopa co Cię obraża, wyzywa od cweli i nie potrafi uszanować twojej kariery oraz tego co osiągnąłeś. Nos ma nawet duży (ale nie tak jak hamulec od karuzeli ( ͡° ʖ̯ ͡°)) bo wiem, że takie lubisz. Ma też tak samo na imię (Agata, Agnieszka jeden #!$%@?) więc w sumie się nic nie zmienia. No ale przynajmniej lodzików w Bajce nie robi. Ogarnij temat byku, pozdro. ( ͡º ͜ʖ͡º)
#danielmagical #patostreamy #bystrzaktv
Pobierz
źródło: comment_4lCtFrLktp4wjgu0X1uM0wKkDEOAvpqS.jpg
  • 16
@MynameisLuca: Nie ma żadnych szans, że on ją zaruchał. To nie są te progi. Laski w tym wieku co ona znają już co nie co swoją wartość i ona dobrze wie, że może sobie wyrwać lepszego samca niż 178cm z kompleksami. Ona nie jest jakaś super przynajmniej dla mnie nie ten typ. Wiem jednak, że ona ma prawo się podobać i pewnie się za nią uganiają faceci. Po za tym taki
@NieMaSpeluny: jak miała streama to zapytałem się jej na czacie o tę sytuację, przeczytała po cichu na głos i nie odpowiedziała, czyli coś jest na rzeczy chyba, bo wie że jakby się wyparła to Bystrzak mógłby ją teoretycznie zgasić, a jakby nie miała nic na sumieniu to by zaprzeczyła od razu ( ͡° ͜ʖ ͡°)