Wpis z mikrobloga

Tak mnie naszła rozterka wielka dlaczego to DasCoin promują Coin Liderzy...
Poszperałem trochę w sieci, no tej... Jak jej tam... Tej co nigdy nie zapomina....
No... alzheimer!
I znalazłem...
Otóż Jan Preto - szef tego przedsięwzięcia był aktywnym promotorem Onecoina, choć wcześniej działał w branży marketingu suplementacyjnego.
Jego kolega z teamu Michał Mathias - CEO - także wcześniej związał się i aktywnie promował Onecoina.

Można więc z całą stanowczością powiedzieć, że DasCoin promują Liderzy Onecoina.
Więcej...

To liderzy Onecoina stworzyli ten projekt na obraz i podobieństwo Onecoina!

Warto więc potencjalnym nabywcom licencji przypomnieć, że Onecoin to podobna piramida sprzedająca także licencje na wydobywanie kryptowaluty (tam licencja tokenem się zwie), która od ponad półtora roku podbić świat kryptowalut płacąc prowizję każdemu, kto przyprowadzi nowego entuzjastę tej nowoczesnej myśli,. Także do kilku poziomów.

Ceny są podobne w Onecoin - od 140 euro do 27.530 euro... Tu od 100 euro do 25.000 euro.

Co ciekawe ulepszenia (upgrade) mają też swój odpowiednik w Onecoin. Tam nazywają się splitami. Co prawda działają inaczej ale... efekt jest, a właściwie ma być, ten sam... Otóż w Onecoinie na droższych pakietach następuje lub trzykrotne cudowne rozmnożenie czyli split podział. W DasCoin, co prawda cudownego rozmnożenia nie ma ale licencja na droższych pakietach jest bardziej licencyjna i pozwala na wydobycie 2 lub 3 razy większej ilości niż na tańszych, tych trochę wybrakowanych... W sumie i tu i tu droższy pakiet to oprócz tańszej ceny za sztukę DasOneTegoCzegoś to także możliwość powielenia, zwielokrotnienia DasOneTegoCzegoś.

Innym podobieństwem jest to, że zarówno Onecoina ani DasCoina niema, a jak już będzie to będzie udawał, że jest.

Precyzyjniej rzecz ujmując Onecoin jest w zasadzie niewymienialny. Tzn. można niby wymienić się z innymi posiadaczami tej super, hiper wartości kryptodewizowej ale nie po wieszczonym hiperkursie i w zasadzie bez możliwości wypłaty w gotowiźnie...

Podobieństwa i liderska histeria, usp... historia, każą przypuszczać, że lisy przyszłość DasCoina rysuje się iście onecoinowo.


PS. Przypomniałem sobie... Alzheimera to mam ja. Dlatego miast pamiętać wolę słowo pisane myśl zamienić... A ta sieć to się internet zwie i ona nic nie zapomina... Ponoć... Onecoina,

źródło: https://www.hyipforum.pl/topic/16598-dascoin-wwwcoinleaderscom-obecnie-netleaderscom/?page=4

#onecoin #dascoin #kryptowaluty #heheszki #byloaledobre
  • 2