Wpis z mikrobloga

Jestem pełen podziwu dla strażaków, nie tylko Polskich, ale wszystkich walczących z pożarami w Szwecji. Mam tylko jeden problem. Oczywiście jak zwykle prawacy.

Dla mnie fakt pomagania sąsiadom podczas klęsk żywiołowych to idealny przykład na wartość dodaną, która daje nam integracja z innymi państwami. Byłbym wielce zadowolony, gdyby taka pomoc wzajemna była rozciągnięta na jak najwięcej służb, nie tylko ratunkowych.

Wystarczy jednak wejść w jakiekolwiek znalezisko dotyczące polskich strażaków w Szwecji by dostać raka od prawackich komentarzy zrównujących gaszenie lasów z odsieczą wiedeńską. Czy wszystko w tym kraju musi mieć nadany podtekst narodowy? Jak bardzo zakompleksionym trzeba być, by pisać takie pierdoły?

#neuropa #zalesie #bekazprawakow
  • 9
Dla mnie fakt pomagania sąsiadom podczas klęsk żywiołowych to idealny przykład na wartość dodaną, która daje nam integracja z innymi państwami. Byłbym wielce zadowolony, gdyby taka pomoc wzajemna była rozciągnięta na jak najwięcej służb, nie tylko ratunkowych.


@lakukaracza_: Bo to wynika z dyrektywy UE, której polską implementację - ustawę o tzw. bratniej pomocy, prawacy wykopowi okrzykiwali zdradą TuSSeka w celu niemieckiej interwencji podczas wyborów XD

Więc kisnę mocno, gdy teraz te
@lakukaracza_ moj ulubiony( ͡ ͜ʖ ͡)
"
Są pod wrażeniem, bo u nich Straż Pożarna w ramach oszczędności od lat ma obcinane fundusze, jest pozbawiana sprzętu, a narzekający na to dowódcy są usuwani z pracy.

Kasę na imigrantów i lgbtqwerty mają, na pożary tej skali już nie. Do tego w ramach wprowadzania różnorodności obniżyli jakiś czas temu wymagania fizyczne dla rekrutów, bo za dużo mężczyzn się dostawało
@lakukaracza_: myślałem, że napisałeś jakiś niepolityczny wpis o strażakach, ale ty jak zwykle musisz #!$%@?ć coś o prawakach albo katolach... wydaję mi się, że jesteś takim samym typem osoby co ludzie zaklejający znaczek TVP na telewizorze. To już jest jakiś rodzaj obsesji, bo jak prawaki widzą wszędzie mityczne lewactwo to ty wszędzie widzisz prawactwo...
A prawda jest taka, że wszyscy jesteście siebie warci
myślałem, że napisałeś jakiś niepolityczny wpis o strażakach, ale ty jak zwykle musisz #!$%@?ć coś o prawakach albo katolach...


@przeczki: A to zapraszam serdecznie do przejrzenia wpisów i znalezisk chociażby tylko na Wykopie.
Można być tylko dumnym z tego, że zobowiązaliśmy się do bratniej pomocy ale dopisywanie do tego martyrologicznych nut i "POLAND STRONK" to już oznaka braku rigczu. Dochodzi do tego też ciągłe deprecjonowanie sensowności i wartości Unijnego Mechanizmu Ochrony