Wpis z mikrobloga

Nikt nie ukrywa faktu, że na razie Dascoin w działaniach zewnętrznych ma niewielki wymiar. Przecież widać, że jego wolumen na giełdach nie jest duży, że płatności są niewielkie, że nie ma wielu firm akceptujących go bezpośrednio. I to jest właśnie nasza siła! Bez urazy, ale to tak, jakbyś wymagał od firmy Apple, żeby w pierwszych latach swojej działalności była od razu międzynarodową korporacją. Tak samo jest z Dascoin. Stworzony został całkowicie nowoczesny system, który działa wyjątkowo sprawnie wewnętrznie, natomiast na zewnątrz dopiero testuje swoje możliwości. Dascoin obsługuje jakby dwie ekonomię: wewnętrzną, gdzie obroty liczone są każdego dnia w bilionach dolarów (nie masz do tego dostępu, bo tylko liderzy mają) oraz zewnętrzną, gdzie trwa wielki test ekonomiczny, łączący kryptowaluty hybrydowe, start-upy, ico, blockchain i jeszcze inne nowoczesne sprawy. Tam masz obrót mniejszy, ale to dlatego, że po prostu świat i globalna ekonomia nie są gotowe na Dascoin, podobnie jak np. pod koniec lat 70-tych XX wieku, gdy powstał Apple, świat nie był gotowy na Iphona. To jest dokładnie to samo, Dascoin przewyższa swoją epokę o jakieś 7-10 lat. I to, co do znudzenia powtarzają liderzy, że jak wystrzeli to "to the moon" jest prawdą. Bo wystarczy drobna iskierka, zatrybienie i świat po prostu przerzuci się na Dascoin a wtedy cena będzie nie 7 centów, nie 7 dolarów, ale być może powyżej 70 tysięcy. Dlatego znam ludzi, którzy mają licencje i cykle oraz wiele Dascoinów i gdybyś im zaproponował dzisiaj, ze odkupisz od nich Dascoiny za 1 dolara za sztukę (przy zewnętrznej cenie około 7 centów), to po prostu by Cię wyśmiali, bo oni czekają na minimum kilkaset dolarów. A że tyle będzie, to pewne! Ja oraz inni próbujemy Tobie wyjaśnić na czym polega fenomen Dascoina, a Ty ciągle powtarzasz to samo: kod graphena, mikroskopijna wielkość, brak przejrzystości itp. Błagam, nie używaj terminów z przestarzałej ekonomii w odniesieniu do nowego zjawiska, bo tego się nie da tak wyjaśnić. Jak widzisz, używam argumentów a nie pomówień. Poza tym, pisałem już o tym, największą wartością w kapitale ludzki Dascoina, DasEcoSystemu oraz Netleaders jest najwyższych standardów uczciwość, jakiej nie spotkasz nigdzie w świecie finansów. Parę dni temu spontanicznie moja dziewczyna rozmarzyła się i powiedziała coś w rodzaju "ciekawe jakby wyglądał cały świat finansów, gdyby ludzie byli tak uczciwi i rzetelni, jak liderzy Dascoina i sprzedawcy licencji". No właśnie, ciekawe...!

#dascoin #kryptowaluty #ekonomia #apple #heheszki
  • 24
  • Odpowiedz
@RobertKowalski dascoin jest oszustwem finansowym. Jest to piramida finansowa. Poprostu przestępcy. Stąd ostrzeżenia odnośnie dascoin w wielu Krajach Świata w tym w Polsce. Oficjalnie ja informuje Was że DASCOIN to oszustwo które ma na celu kradzież środków finansowych o bardzo wysokiej wartosci. Ostrzegam przed DASCOIN.
  • Odpowiedz
@cyberpunkbtc: @Amelcio:

Dascoin w przeciwieństwie do innych projektów zrealizował wszystkie swoje obietnice. Z pewnymi opóźnieniami, to fakt, ale to normalne przy globalnych przedsięwzięciach ekonomii. Jestem na giełdach zewnętrznych i wewnętrznych, są firmy (lista dostępna np. na blogu P. Dyr. Paciorka), które akceptują w nim płatności, posiada system transakcji bezgotówkowy, posiada Blockchain, Github i notowania ciągłe na CoinMarketCap, organizuje własne eventy, sprzedaje licencje, generuje cykle, buduje własne nowoczesne zaplecze
  • Odpowiedz
@Amelcio: @WeselnyGiermek00:

Czy ktoś Was zmusza do inwestycji? Nie podoba Wam się, nie działajcie w DasEcoSystemie, ale czemu hejt? Dla mnie osobiście Dasco (czy "Dasiek" jak mówimy żartobliwie we własnym gronie) jest najlepszą rzeczą, jaka przytrafiła mi się w życiu, mam pełne zaufanie do the Netleaders of the Internet, a takich świadectw jak moje są tysiące. Proszę o obiektywizm i uczciwość. Chciałbym, aby wszyscy ludzie byli wobec siebie
  • Odpowiedz