Wpis z mikrobloga

  • 275
Pisałam jakiś czas temu że założyłam #tinder . I po około tygodniu skasowałam, bo mnie to kuźwa przerosło.

Czemu niektórzy #niebieskiepaski to robią?
Widzę kogoś kto mógłby mnie zainteresować, wymieniamy 10-15 wiadomości, wszystko idzie w dobrym kierunku. A potem gość zadaje widoczne na załączonym obrazku pytanie i już wiem że ma zaawansowaną, dawno nieleczoną stulejkę.

"Czemu nie podobam się kobietom" to ostatnie pytanie które można zadać kobiecie która mogłaby się Tobą zainteresować. I ono wystarczy bym wiedziała że z jakiegoś powodu inne kobiety rezygnowały już na starcie, więc najwidoczniej coś jest nie tak, poza tym mogę miec do czynienia z desperatem któremu wystarczy że oddycham i mam waginę, bylebym była.

#zwiazki #przegryw
caslin - Pisałam jakiś czas temu że założyłam #tinder . I po około tygodniu skasowała...

źródło: comment_3QZDYoMKMzSeGbgxajd1CXpyl7fzShJC.jpg

Pobierz
  • 53
@caslin: Ciekawe jakie jest podłoże takiego zachowania, bo to nie jest norma... Chyba za dużo szamba sie wylewa i chłopy popadaja w kompleksy. Ogólnie teraz sporo niebieskich to taki "poizdostan osobowy" xD
jest na tinderze tyle geniuszy którzy lajkują wszystko jak popadnie że strach pierwszej napisać bo nigdy nie wiadomo czy to nie kolejny taki desperat któremu wszystko jedno kto pisze byle pisali


@caslin: Dziwna logika. Jak tak się ich boisz to najlepiej w ogóle skasuj tam konto. A jeśli już tam jesteś i przesuwasz w prawo, to warto jednak zagadać i przekonać się z kim masz do czynienia, a nie wykręcać się