Wpis z mikrobloga

poza tym jeśli mam być szczery to wojsko powinno patrolować ulice niezależnie od sytuacji bo podnosi to bezpieczeństwo tam gdzie nie dotrze policja... obiektywnie, raczej tylko debil dąży dzisiaj do wojny więc wojsko się marnuje jakby nie patrzeć

obiektywnie belgowie zapewnili sobie większe bezpieczeństwo
  • Odpowiedz
@cojaczytam21: no póki co ma tylko jak długo?
w ludziach zawsze mnie zadziwia ta awersja do uświadomienia sobie, że świat się dynamicznie zmienia. to że dziś Belgia jest bogatsza nie oznacza, że zawsze taka będzie, póki co to my mimo wszystko mamy lepsze perspektywy niż ci którzy zaimportowali sobie do kraju bombę z opóźnionym zapłonem
  • Odpowiedz
@Troester: dziecko kochane, pis przez 4 i więcej lat nie ogarnie służby zdrowia, ani czystego powietrza ani lepszej policji, to że spijasz śmietankę z fejk, bądź nie fejk newsów odnośnie sytuacji z allahami nie czyni z ciebie kogoś lepszego od przeciętnego belga, czy niemca, ba, plujesz sobie świadomie w twarz widząc że ich rządy potrafiły działać z korzyścią dla nich a twój ukochany pis/whatever już nie
  • Odpowiedz
typowy belg i niemiec sra na ciebie i na was bo mają lepsze kraje, tymczasem wy jesteście robactwem, ale cieszycie się bo u nich wojsko na ulicy, i #!$%@?? przyjdzie okres że wezmą się na poważnie za kozojebców i wrócą do normalności a wy dalej będziecie niczym

wiem że piszę ostro, ale sorry, gówno będzie gównem nieważne jak je doprawisz, nie wiem, proszę moda o zrozumienie, bo ci ludzie działają świadomie na
  • Odpowiedz
@cojaczytam21: a bez pisu oprócz bałaganu w służbie zdrowia i zanieczyszczonego powietrza miałbyś najprawdopodobniej jeszcze nierozwiązywalny problem z obozami koncentracyjnymi dla "uchodźców" bo chyba nie łudzisz się, że twoje ukochane po/nowoczesna./whatever by coś zrobiła lepiej od pisu? jest źle, ale mogło być jeszcze gorzej.

niech sobie sra, zobaczymy ile jeszcze lat to potrwa. tak, cieszę się, że przynajmniej nie mamy dodatkowo takiego problemu jak oni. nic z nimi nie zrobią
  • Odpowiedz
@Troester: jedna uwaga, ja wiem że jesteś trollem, ale miej ty litość i nie zrównuj mnie ze sobą, bo wyraźnie napisałem że nie potrafiliście przez 30 lat nic z tym zrobić, popierać mogę określone partie za określone rzeczy ale nie jestem jakimś ślepym ich wyznawcą
  • Odpowiedz
@Im_CIA: Łe, ty zacofany. Słowo "rasizm" jest krótkie, zwarte, agresywne. W sam raz nadaje się do rzucania na prawo i lewo. Wkrótce już powszechnie będzie rozumiane jako jakakolwiek "nietolerancja".
  • Odpowiedz