Wpis z mikrobloga

#szosa #gps #rower mój polar m450 pierwszy raz od 2 lat mnie zawiódł nie przesłał treningu( i nie może nadal przesłać) wiec 40 km straconych;( dzisiaj go będę restartowal jak problem się nie naprawi lub będzie powtarzał to kupuje nowy licznik gps ..... moje pytanie jaki licznik gps do 1000 zł? Czy jest jakaś alternatywa dla garmina 520?

Ps jedyne co bym chciał to zeby można było w liczniku bardzo mały obwód koła wpisać bo w moim polaru z góry są narzucone wartości poniżej których nie można zejść
  • 21
@piteerowsky: do trenazera na zimę a wartości jakie tam mam wpisać są bardzo niskie;) jak ustawiłem minimalne jakie mogłem to pokazywało ze kręcę z prędkościach 300-400 km/h ;)
@motoinzyniere , tym brakiem problemów to bym nie powiedzial. Dzisiaj mi świrowal i nie chcial sie połączyć z telefonem aby wgrać trase. Pp skonczeniu trasy polaczyl sie bez problemu.
@micelangeloB: GPS łapie fixa w kilka sekund, ale zauważyłem, że jak włączę licznik w budynku to trwa to dłużej (ale wystarczy restart i cyk). Baterii nigdy nie udało mi się rozładować, bo 60km jazdy z czujnikami HR/kadencja/prędkość bateria cały czas wskazywała 3/3. Do Garmina nie mam porównania, bo nigdy nie miałem, do telefonu mam, ale to jakby porównywać autobus z osobówką, nie wiem po jakich kryteriach lecieć.
@dzester: @motoinzyniere: Ja bym jeszcze dodał diody led, które są dosyć pomocne jak chcesz cisnąć patrząc na dane parametry (np puls, kadencja), segmenty live są super motywujące (strava premium 2msc) i jak się zgubisz to z telefonu szybko można wyznaczyć trasę do domu. Ten motyw z ustawieniami komputerka z telefonu jest genialny.

Ja nie mam iOS, a huaweia na andku i zero problemów. ( ͡° ͜ʖ ͡°