Wpis z mikrobloga

@president miłego latania, polecam od razu udać się w strone Mierzyna i dalej na Lubieszyn.
Zaraz po przekroczeniu granicy za światłami, po lewej masz piękną ścieżkę do Loknitz
Byłem ostatnio i polecam.
  • Odpowiedz
@president: ja w zeszłym roku kupiłem rockridera 340, i nie żałuję. Na forum rowerowym po pytaniu "jaki rower do 1000zl" czułem się jak w tej pascie o kupnie latarki. W końcu olałem porady i kupilem za 800 zł :)
  • Odpowiedz
@Delfin17: i elegancko, miałem to samo, wszędzie było "dołóż 12 000 i kup coś porządnego", a to rama nie ta, a to sramto, a to tamto xDDDDD kupiliśmy z różowym 3 lata temu dwie sztuki i poza smarowaniem nic nie robie, a jeździłem na nim nawet zimą :D także spokojnie mozna polecić jeśli ktoś chce jeździć a nie spuszczać się do naklejek na ramie
  • Odpowiedz
@gastxxx One stały sie teraz bardzo popularne. Dosyć często widzę dzieciaki wlasnie na B-twinach. Są tańsze o połowę od tanich "markowych" rowerów, więc zyskują popularność :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 109
@president: wejdź na jakiekolwiek forum rowerowe i zapytaj o rowery z Decathlonu xddd to skończysz jak na elektrodzie z zasilaczem z czarnej listy
  • Odpowiedz
@president: Ja się zastanawiam nad "Triban 520", bo też bym chciał polatać z trochę większą prędkością( ͡º ͜ʖ͡º)
Ale częstą opinią jest że koła są miękkie i szybko się psują ()
  • Odpowiedz