Wpis z mikrobloga

#dziendobry
Mirki, czy ktoś potrafi mi powiedzieć jak złożyć lusterka w #peugeot 206cc? Siłą boję się urwać bo jak je zwyczajnie próbuje przepchnąć to ani drgną. Przyciski do ustawiania lusterek, wydaje mi się, że służą tylko do ustawiania. W necie jedyne informacje jakie znalazłam to jak przerobić je na automatycznie składane przy zamykaniu drzwi z pilota. Może ktoś ma i jest w stanie się wypowiedzieć lub wie, że działają tak samo jak w klasycznej 206 i jak to zrobić.

#pytanie #samochody #motoryzacja
  • 11
  • Odpowiedz
  • 0
@emasele ale tu jest jakiś automat. A ja nie wiem czy powinnam je pchnąć czy też mam jakoś tajemniczy przycisk i jest automat. Niby w zasadzie wszystko w tym samochodzie działa na automat, ale tych lusterek nie mogę ogarnąć
  • Odpowiedz
  • 0
@tony_rogalik U mnie wygląda to w ten sposób i nie jestem w stanie przekręcić tego do pozycji "A" jak na podanym obrazku, więc wydaje mi się, że nie mam tej opcji i tym jedynie mogę ustawić lusterka, poruszam tym jedynie lustrem jako szkłem A nie obudową. Więc podejrzewam, że tak ja mówi @emasele są zastane i dlatego nie mogę ich złożyć, ale muszę zrobić to ręcznie. Dzięki za pomoc (ʘ
goldziak - @tony_rogalik U mnie wygląda to w ten sposób i nie jestem w stanie przekrę...

źródło: comment_3K6ukbaQDQV4BMGvfuOxmTwxSXCGKt87.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz