Wpis z mikrobloga

XDDDDDDDDDD. Jeden w współtwórców #mikromodlitwa, @dendrofag, okazał się być rasowym foliarzem.

Wczoraj wrzucił znalezisko Einstein się mylił - Dr Roman Szostek. Sto lat temu fizycy doznali rozdwojenia jaźni. Szczególna Teoria Eteru prostuje niedomówienia i zakłamania, które od 100 lat blokują postęp w nauce

Od 100 lat fizycy na całym świecie próbują wykonać eksperymenty podważające obserwacje Einsteina, jest ogólnodostępna cała lista eksperymentów potwierdzających założenia teorii, ale nie, osoba głęboko wierząca uwierzy prędzej inżynierowi z Radomia, który twierdzi, że Einstein się myli i jako jedyny to odkrył. Oczywiście zero publikacji naukowych na temat swojego odkrycia. Żeby się z teorią eteru autora zapoznać należy kupić książkę szarlatana XDXDXD.

#naukowcywiary #religia #bekazkatoli #pseudonauka
tgdnx - XDDDDDDDDDD. Jeden w współtwórców #mikromodlitwa, @dendrofag, okazał się być ...

źródło: comment_a4raMkyhVMDCq7wvIhqNY4mOh2Upe3k9.jpg

Pobierz
  • 21
@tgdnx: czy bóg też chciał twojej fatalnej składni? Ale na froncie zaostrzonej walki klas jest to nieistotne. Ważne, że zaorany kolejny katol. Smutne życie #!$%@? się do cudzej wiary episode 99999(9) xD
@tgdnx: Utożsamianie znalezisk w internecie wrzucanych na portal z poglądami wrzucających jest tak idiotyczne że aż szkoda to komentować. Jak wrzucę jakieś znalezisko o ufo to od razu jestem "uflologiem"? Weź się ogarnij, człowieku.
Jak wrzucę jakieś znalezisko o ufo to od razu jestem "uflologiem"?


@marekrz: Jak wrzucisz znalezisko o ufo z opisem "Sto lat temu fizycy doznali rozdwojenia jaźni. Teoria UFO prostuje niedomówienia i zakłamania, które od 100 lat blokują postęp w nauce", to jesteś foliarzem.

Pozdrawiam
@tgdnx: Nie. Jakbym się pod podpisał pod takim zdaniem to może mógłbyś mnie uznać za "foliarza", a wstawiając znalezisko po prostu relacjonuję co się dzieje na świecie.