Wpis z mikrobloga

@boguchstein: Jeszcze co do zamawiania gitary - raz tam kupowałem i wszystko było ok - gitara w pudle zapakowana w kolejne duże pudło i dużo folii. Ale z drugiej strony semi hollow pewnie też bym się cykał, ja zamawiałem tanie wiosło. W każdym razie obsługę klienta mają na wysokim poziomie, więc w razie wypadku nie powinno być problemów z wymianą.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@boguchstein: bardzo profesjonalny sklep. Robiłem wiele zakupów, gitarę również wymieniałem, było bardzo sprawnie. Jedyny minus to czasem ceny.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kokos: ceny własnie w przypadku sprzętu, który chce kupić, są lepsze niż jakiekolwiek, które widziałem w sklepach w Polsce. Chciałem kupić we Wrocławiu, ale wybór sprzętu jest słaby, a cena gitary, która mnie interesuje jest prawie 200 zł wyższa.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@boguchstein: ja kupowałem ostatnio kostki z efektami i taniej mi wyszło w polskim sklepie, ok 100 zł oszczędności na jednej kostce. Ale robiłem masę innych zakupów właśnie w Thomann. Nic tylko brać zatem. Pamiętaj tylko że czeka cię przelew zagraniczny z przewalutowaniem, bank może coś ci doliczyć za taką operację.
@boguchstein: Kupuje u nich regularnie. Nigdy nie było problemu. Od wzmaków, po pierdoły typu gniazda, struny, potencjometry. Bezkonkurencyjny sklep jeśli chodzi o ceny, obsługę i zaopatrzenie w europie moim zdaniem.