Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dostałem zaproszenie na ślub do mojej kuzynki z osobą towarzyszącą. Niestety nie mam dziewczyny () i w związku z tym, że jestem studentem zastanawiam się czy mogę po prostu pójść z rodzicami, czy wypadałoby osobno dać kopertę?

#tfwnogf #wesele #slub #kiciochpyta

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 15
  • Odpowiedz
mirko4ever: na 23 lvlu dostałem zapro wraz z osobą towarzyszącą na ślub kuzyna. Oczywiście #tfwnogf i nie chciałem iść, ale jako że był to chrześniak mojego starego to zmusili mnie by iść samemu z nimi. Było #!$%@?, ale jakoś przetrwałem. Całe szczęście nie mieszkam już z rodzicami i nie zmusiliby mnie drugi raz to takiego pójścia. Koperty osobnej nie dawałem, dawali tylko rodzice. Nie wiem czy nie faux pas, ale mam
  • Odpowiedz
PonuryGrzybiorz: Ja zostałem zaproszony w takim momencie, kiedy dopiero co zerwałem z dziewczyną. Po prostu powiedziałem im, że niestety nie dam rady z osobą towarzyszącą i będę sam, grzecznie dziękując za takie zaproszenie. Jakiś gównokoleżanek też nie chciało mi się ciągać po weselach. Kopertę dałem osobno ;)

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}
  • Odpowiedz