Wpis z mikrobloga

Opowiem wam drodzy bracia w #przegryw dlaczego normiki są takimi stworzeniami jakimi są.
#normictwo rzuca prostymi frazesami: "wyjdź do ludzi", "dobrze się ubierz", "pójdz na siłkę" z dwóch powodów:
- normictwo to prości ludzie żyjący według prostego schematu zaspokajania własnych, niezbyt wysublimowanych potrzeb cielesnych, nażreć się, spić pałę hehe piwkiem i zaruchać, więc nie spodziewajcie się od nich skomplikowanych procesów myślowych, takich jak wczucie się w rolę i sytuację innego człowieka, ich życie jest proste więc wszystko wydaje im się proste, wydaje im się, że nikt nie powinien mieć problemów psychicznych lub wizualnych i że wszystko można zmienić nie pokładając na to zbyt wielu nakładów czasowych nie poświęcając przemianie innych rzeczy,
- jest też inna groźniejsza, wynikająca z ewolucji przyczyna, betabankomaty w przyrodzie też są potrzebne, beta bankomat wysłucha, zapłaci za loszke w restauracji, zawiezie dupe na dyskotekę jeśli będzie czuła taką potrzebę, a alfa będzie skupiony tylko na R U C H A N I U, bo nie będzie musiał przechodzić tych pozostałych bzdetów, przez co będzie miał więcej czasu na obracanie panienek czyli będzie mógł robić więcej tematów jednocześnie.

Stąd też normiki i #rozowepaski mają taką pogardę do środowisk typu #redpill
Normiki traktują przegrywów jak bydło. Jeśli bydło nie chce robić tego co dla normików korzystne to w różny sposób na nich wywierają presję. Jeśli bydło pozna prawdę, np. czytając redpilla, przestanie być posłusznym bydłem. To tak jak politycy robią januszostwo, które wciąż na nich głosuje, te same metody utrzymania bydła w ryzach stosują normiki.

Stąd też nie dziwi mnie, że normiki tak chwalą @bd_j3bac_za_2k, że wcale źle nie wygląda i że może wyrwać inną samiczkę. Jak jednego takiego przegrywa wprowadzą w świat związków, gdzie będzie mógł zostać posłusznym betabankomatem, zrobią to też z innymi, jest to im jak najbardziej na rękę.

#przegryw #tfwnogf #zwiazki
  • 60
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@destrodd: on nie ma być konkurencją, on ma być beciakiem by loszka miała się komu wypłakać i wygadać. Alfa normiki nie mają na to czasu, muszą sie reprodukować
  • Odpowiedz
@Ark00: Też kiedyś byłem przegrywem i tak myślałem, dopóki nie wyszedłem do ludzi i nie poszedłem na siłkę. Teraz widzę, że te wszystkie stulejarskie teorie są tylko po to, żeby ich wyznawcy czuli się lepiej w swoim #!$%@?, podobnie jak całe #!$%@? o genach i tarczycy jest tylko po to, żeby ulane tuczniki poczuły się lepiej.
  • Odpowiedz
@Szarozielony: tak. Poza tym chcę rozświetlić mrok przegrywu światełkiem, iskierką prawdy, moim braciom którzy w tej ciemności utkwili i drżą ze strachu przed zrobieniem kroku po omacku
  • Odpowiedz
- normictwo to prości ludzie żyjący według prostego schematu zaspokajania własnych, niezbyt wysublimowanych potrzeb cielesnych,


@Ark00: Za to przegrywy to hoho, normalnie odwrotność tego co opisałeś ( ͡° ͜ʖ ͡°). Oni się przejmują losem świata i innych...

więc nie spodziewajcie się od nich skomplikowanych procesów myślowych, takich jak wczucie się w rolę i sytuację innego człowieka...


Jak wyżej. Każdy przegryw składa się wyłącznie z altruizmu i
  • Odpowiedz
Jak wyżej. Każdy przegryw składa się wyłącznie z altruizmu i empatii


@fishery: właśnie sam pokazujesz jak potrafisz wczuć się w sytuację innego człowieka XD
Przegrywy potrafią się chociaż zbratać ze sobą i są empatyczni wobec siebie. Nie dziw się z powodu tej agresji wobec normików, kiedy te normiki np. #!$%@?ły ich w szkole.
  • Odpowiedz
@fishery: > Dziwne, ja tam widziałem całą stulejarską elyte która głaskała w/w po benizku tłumacząc mu że jest spoko

@fishery: a ja widziałem poklepywanie po pleckach przez normików
  • Odpowiedz
@Ark00: Ale dlaczego ja mam się wczuwać w ich rolę. Chciałem pomóc któremuś tutaj nie szczędząc środków i myślisz że któryś się z waszej braci zgłosił ? Zapomnij.
Wasze bratanie przynosi jeszcze większe #!$%@?. Utwierdzacie się że siedzenie w gównie jest waszym losem, tak ma być i nie ma co tego zmieniać.

a ja widziałem poklepywanie po pleckach przez normików .

Każdy widzi to co chce:
destrodd, RS89, Mescuda , Niet_Sentimentow,
  • Odpowiedz
Normiki traktują przegrywów jak bydło


@Ark00: Sami siebie sprowadzacie do roli nic niemogącego zaradzić w swojej sytuacji bydła to jesteście tak później traktowani przez resztę, płacząc w poduszki, żaląc się w sieci i podtrzymując wzajemnie w tym syfie.
Chociaż nie do końca zgodzę się z tym traktowaniem jak bydło, bo te jest pożyteczne na wiele sposobów, o was tego samego powiedzieć nie można.
  • Odpowiedz
@fishery: odpowiem Ci później, nie mam teraz aż tyle czasu by przeanalizować wszystkie profile... Pamiętaj że na wykopku jest dużo podszywów, fałszywych przegrywów, jak przegryw90, którzy tylko nabijają się z nas
  • Odpowiedz
Sami siebie sprowadzacie do roli nic niemogącego zaradzić w swojej sytuacji bydła to jesteście tak później traktowani przez resztę,


@lost_in_translation: tak, #!$%@? w szkole w kilku na jednego słabego, wyśmiewanie wyglądu, ciuchów, które nie zawsze można mieć z powodu biedy, wyśmiewanie braku dziewczyny. Tak, sami jesteśmy sobie winni

Chociaż nie do końca zgodzę się z tym traktowaniem jak bydło, bo te jest pożyteczne na wiele, o was tego samego powiedzieć
  • Odpowiedz
Ale dlaczego ja mam się wczuwać w ich rolę.


@fishery: bo wtedy będziesz wiedział czego oni naprawdę potrzebują. Oni potrzebują by ktoś złapał ich za rękę i samemu pokazał jak wygląda życie, którego nie mają. To, że powiesz komuś "wyjdź do ludzi". W #!$%@? pomocne, naprawdę...

Jak chcesz pomóc biedakowi to musisz wiedzieć dlaczego jest biedny, a nie tylko rzucić hajsem jak to robią politycy. Jesteście tacy sami jak oni...
  • Odpowiedz
@Ark00: Tak. Właśnie takie myślenie jest wedle was najlepsze: Trzeba było by ruszyć dupę i coś zrobić. Lepiej nie, bo przecież to na pewno fejk i w ogóle, posiedzę w piwnicy i będę płakał że nie ma pracy dla ludzi z moim wykształceniem tudzież narzekał że trzeba #!$%@?ć na tego złodzieja za minimalną krajową ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@fishery: nie twierdzę, że nie miałeś dobrych intencji, jednak sam miałbym problem z zaufaniem w takiej propozycji... Bo kto wie, może chcesz mnie na coś naciągnąć? Nie znam się zbytnio na prawie... Może wymyśliłeś jakiś sposób jak zrobić sobie z kogoś słupa? Dużo jest możliwości i wcale się im nie dziwię, że byli nieufni, jak z resztą wobec całego społeczeństwa...
Jeszcze raz wychodzi Twój brak empatii
  • Odpowiedz
@Ark00: Ja tu mówię o czasie teraźniejszym, optymistycznie zakładając, że te wszystkie jęczące jednostki podstawówkę i gimnazjum już skończyły, a wy cały czas o tym, że was w szkole gnębili albo przegraliście na loterii genów. Zawsze macie powód żeby narzekać i nic nie robić. Część z was coś próbuje (ubierają się lepiej, pójdą na siłownię, coś zagadają do różowych) i takie jednostki szanuję i nieważne czy im się od razu
  • Odpowiedz
@Ark00: Jedyne co w tym można było stracić z pozycji przegrywa to parę godzin i parę dych na bilet. Przyjechałby, zobaczył co i jak i gdyby zrezygnował to odstawiłbym go na dworzec i zwrócił za bilety.

Hmm brak empatii, niekoniecznie. Jestem człowiekiem który nie lubi "dawać i prosić aby ktoś wziął". Gdybym ja za każdym swoim życiowym zakrętem widział oczyma wyobraźni wszędzie pułapki to dalej tkwiłbym w gównorobocie za 2k.
  • Odpowiedz