Wpis z mikrobloga

Opowiem wam drodzy bracia w #przegryw dlaczego normiki są takimi stworzeniami jakimi są.
#normictwo rzuca prostymi frazesami: "wyjdź do ludzi", "dobrze się ubierz", "pójdz na siłkę" z dwóch powodów:
- normictwo to prości ludzie żyjący według prostego schematu zaspokajania własnych, niezbyt wysublimowanych potrzeb cielesnych, nażreć się, spić pałę hehe piwkiem i zaruchać, więc nie spodziewajcie się od nich skomplikowanych procesów myślowych, takich jak wczucie się w rolę i sytuację innego człowieka, ich życie jest proste więc wszystko wydaje im się proste, wydaje im się, że nikt nie powinien mieć problemów psychicznych lub wizualnych i że wszystko można zmienić nie pokładając na to zbyt wielu nakładów czasowych nie poświęcając przemianie innych rzeczy,
- jest też inna groźniejsza, wynikająca z ewolucji przyczyna, betabankomaty w przyrodzie też są potrzebne, beta bankomat wysłucha, zapłaci za loszke w restauracji, zawiezie dupe na dyskotekę jeśli będzie czuła taką potrzebę, a alfa będzie skupiony tylko na R U C H A N I U, bo nie będzie musiał przechodzić tych pozostałych bzdetów, przez co będzie miał więcej czasu na obracanie panienek czyli będzie mógł robić więcej tematów jednocześnie.

Stąd też normiki i #rozowepaski mają taką pogardę do środowisk typu #redpill
Normiki traktują przegrywów jak bydło. Jeśli bydło nie chce robić tego co dla normików korzystne to w różny sposób na nich wywierają presję. Jeśli bydło pozna prawdę, np. czytając redpilla, przestanie być posłusznym bydłem. To tak jak politycy robią januszostwo, które wciąż na nich głosuje, te same metody utrzymania bydła w ryzach stosują normiki.

Stąd też nie dziwi mnie, że normiki tak chwalą @bd_j3bac_za_2k, że wcale źle nie wygląda i że może wyrwać inną samiczkę. Jak jednego takiego przegrywa wprowadzą w świat związków, gdzie będzie mógł zostać posłusznym betabankomatem, zrobią to też z innymi, jest to im jak najbardziej na rękę.

#przegryw #tfwnogf #zwiazki
  • 60
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

te wszystkie jęczące jednostki podstawówkę i gimnazjum już skończyły, a wy cały czas o tym, że was w szkole gnębili


@lost_in_translation: umysł i charakter kształtuje się za najmłodszych lat, kiedy mózg ma największą plastyczność. Nie uwierzysz, kiedy się chodzi do szkoły w której przegrywy są gnębione. Myślisz, że nie ma to wpływu na dalsze życie? Że po wyjściu ze szkoły "pop" i już nagle jesteś otwarty na innych?

Część z was coś próbuje (ubierają się lepiej, pójdą na siłownię, coś zagadają do różowych) i takie jednostki
  • Odpowiedz
@fishery: wiesz, ten Twój deal był na zasadzie "złoto dla zuchwałych". Czego oczekujesz od kogoś kto boi się zagadać do dziewczyny? Serio... Nie wiem czego oczekiwałeś. To bardzo odważna decyzja by zgodzić się na coś takiego z dnia na dzień, zwłaszcza jak pisze o tym jakiś random w internecie, niektóre normiki by nie dały pewnie rady.
  • Odpowiedz
@Ark00: Brawo. Zaczynamy dochodzić do sedna. "Boję się zagadać do dziewczyny a różowy mi się należy". Niestety w życiu nic nie przychodzi samo. Być może 1-2% tutaj ma fobie społeczne, reszta zaś podchwyciła temat i powtarza go jak mantrę... Widzisz, "wyjdź do ludzi" nie jest wbrew pozorom oklepanym frazesem. Pozwala oswoić się z ludźmi, nabyć umiejętności społecznych, nauczyć się swobodnej rozmowy. Postaw się w roli dowolnego różowego paska któremu trafia
  • Odpowiedz
@To_ja_moze_pozamiatam: a wiesz czemu normiki śmieją się z redpilla? Bo redpill spowoduje, że mniej facetów będzie ksiezniczkować puste lale i będą sami musieli się przed nimi płaszczyć, a różowe hejtują redpilla bo będą dostawały mniej od beciaków, będą musiały się starać
  • Odpowiedz
a wiesz czemu normiki śmieją się z redpilla?

@Ark00: Powiem Ci dlaczego. Dlatego że nas interesują normalne różowe a nie lale z tindera. Skaczecie z skrajności w skrajność, dla was świat składa się z księżniczek, chadów, tindera i przegrywów. Nie ma stanów przejściowych.
  • Odpowiedz
Być może 1-2% tutaj ma fobie społeczne, reszta zaś podchwyciła temat i powtarza go jak mantrę...


@fishery: yhy, zwłaszcza jak czytasz takich geniuszy jak wyjdezprzegrywu, fałszywych normików, którzy tylko #!$%@?ą, że coś się należy XD robią dużo szumu w tagach przegrywów i później wszyscy myślą, że wszystkie przegrywy są takie
  • Odpowiedz
Dlatego że nas interesują normalne różowe a nie lale z tindera


@fishery: ile jest tych normalnych? Z 50% góra myślę, większość zajęta zanim przegryw zacznie z niego wychodzić
  • Odpowiedz
ile jest tych normalnych? Z 50% góra myślę

@Ark00: Sugeruję wyjść poza środowisko w którym się obracasz. Fajne różowe spotykam wszędzie i jakoś udaje mi się omijać środowiska karyn i księżniczek.
  • Odpowiedz
@To_ja_moze_pozamiatam: a dlaczego powstał redpill? By pokazać, że nie ma co traktować szmat jak księżniczki oraz o tym by skupić się na sobie. Jak przegryw pozna dziewczynę i będzie żył ze świadomością, że albo ona albo żadna to będzie ją tak traktował. Że większość użytkowników redpilla przeżyło zdrady i wykorzystanie, w tym i ja, to też są przegrywy, które próbowały z niego wyjść, ale dostały strzała w mordę
  • Odpowiedz
Sugeruję wyjść poza środowisko w którym się obracasz. Fajne różowe spotykam wszędzie i jakoś udaje mi się omijać środowiska karyn i księżniczek


@fishery: to gratuluję w takim razie, ale wiesz, teraz to przekrzykiwanie się na słowa bo ani ja nie udowodnię swojej racji ani ty swojej, jeśli chodzi o to. Bo są różne środowiska w których laski mają różne wartości. Więc myślę, że z połowa lasek może jednak taka być,
  • Odpowiedz
Widzisz, "wyjdź do ludzi" nie jest wbrew pozorom oklepanym frazesem


@fishery: nie jest i nawet o tym kiedyś wspominałem, później poszukam moich komentarzy i mirko i Ci podlinkuje. Problem w tym, że trzeba umieć to zrobić. A wielu po prostu potrzebuje nauczyciela do tego, ale takiego stanowczego, który wyciągnie ich z piwnicy za rękę i będzie się starał ich nie zrazić do świata.
  • Odpowiedz
@Ark00: Tak, za rączkę. Zwyzywają Cię od #!$%@? norników, każą Ci wsadzić sobie w 4 litery swoje rady bo się nie da, bo nie.
Poza tym Ci ludzie mają ukończone 18 lat i nikt nie będzie ich za rączkę prowadził przez życie, skoro nie mają w sobie dość odwagi aby cokolwiek zrobić to niech gniją w piwnicach.
  • Odpowiedz
Tak, za rączkę. Zwyzywają Cię od #!$%@? norników, każą Ci wsadzić sobie w 4 litery swoje rady bo się nie da, bo nie.

Poza tym Ci ludzie mają ukończone 18 lat i nikt nie będzie ich za rączkę prowadził przez życie, skoro nie mają w sobie dość odwagi aby cokolwiek zrobić to niech gniją w piwnicach.


@fishery: i dlatego właśnie wyzywają od normików. Nie potrafisz spojrzeć na nich jak na
  • Odpowiedz
@Ark00: Dobrze. Wytłumacz mi proszę dlaczego my Norniki mamy poświęcać swój czas aby pracować na to żeby jakiś leń raczył ruszyć dupę sprzed kompa ? Napisałem takiemu co ma zrobić to nie. Czyli mam poświęcić swój czas, kasę i jechać do niego namawiać go do wyjścia ?

Od pokazywania im drogi jest psycholog czy terapeuta który bierze za to kasę ale znowu to samo: trzeba chcieć. Niestety siedzenie w piwnicy
  • Odpowiedz
Czyli mam poświęcić swój czas, kasę i jechać do niego namawiać go do wyjścia ?


@fishery: no czekaj, przed chwilą pisałeś, że chciałeś jakiemuś pomóc tylko żaden się nie zgłosił.

Po prostu mówię jak takim pomóc bo sam taką pomoc kiedyś uzyskałem, jak będziesz rzucał frazesami spod tagu #rozwojosobistyznormikami to się nie dziw, że Cię wyzywają. Ale jak czujesz, że chcesz zbawić przegrywów to możesz to w ten sposób
  • Odpowiedz
Czyli wracamy do punktu wyjścia ( ͡° ͜ʖ ͡°). Należy im pomagać ale Ty nie masz czasu


@fishery: no w rzucaniu radami to normiki są cwane ale jak trzeba zrobić coś to już nie ma komu. Ja nie strofuje przegrywów radami "wyjdź do ludzi, ogarnij się"
  • Odpowiedz