Wpis z mikrobloga

To dziwne, że zagorzali chrześcijanie za podstawową formę antykoncepcji uznają abstynencję seksualną. Przecież zgodnie z ich wierzeniami nawet ona nie daje 100% pewności ochrony.

#bekazkatoli #heheszki
  • 60
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Atreyu: lel, przecież w ogóle nie uznają żadnej antykoncepcji, więc nie rób z siebie debla z takimi przemyśleniami.

Zresztą, jak za antykoncepcje uznajesz abstynencje to doucz się co to jest antykoncepcja xD
  • Odpowiedz
  • 18
@raczej_schizotypal kalendarzyk to metoda planowania poczęcia, nie antykoncepcji. Stosunek przerywany jest grzechem w katolicyzmie. Katolik uprawiając s--s zawsze powinien być otwarty na przyjęcie potomstwa, choć oczywiście ma prawo nie uprawiać seksu w dni płodne, tyle.
  • Odpowiedz
@BaZyL4: cały czas kłamiesz albo Radio Maryja radząc, aby po wytrysku się odlać, żeby usunąć resztki nasienia grzeszy. Zresztą to i tak niesamowity kretynizm. Zrozum jak musi Jezus się czuć, gdy umarł na krzyżu abyśmy się wszyscy miłowali, a katolicy twierdzą, że są dobrymi ludźmi, bo może są k-----i dla innych, ale za to nie trzepią kapucyna xD
  • Odpowiedz
  • 5
@JuanKupiec Katole na to:
1) abstynencja seksualna nie jest antykoncepcją
2) katole nie wierzą, że można zajść w ciążę jeśli nic się w tym kierunku nie robi (poza cudownym poczęciem Jezusa - do czego prawdopodobnie pije OP)
  • Odpowiedz
  • 3
@raczej_schizotypal katolik nie może być ani "k---ą" dla innych ani trzepać kapucyna. Jeśli robi jedno a nie robi drugiego i przez to uważa się za lepszego od nie-katoli to jest zwykłym hipokrytą.
  • Odpowiedz
@BaZyL4: no ale dotyczy taka hipokryzja większości tych z pierwszych ławek. Ba - moja kumpela jest człowiekiem dobrym z natury, a pomimo że co tydzień w kościele a piątka z religii to dla niej była zła ocena - to musiałem jej tłumaczyć, że chrześcijanin musi czynić dobro.
Widzisz - ja jako jednostka skrajnie aspołeczna nie mam w realu problemów z katolikami, ale od czego mam wykop, którego użytkownicy zakorzenili swoimi
  • Odpowiedz
@p0lybius: @Atreyu: przepraszam cię, ale p--------z jak potłuczony. To że niektórzy księża są fanatycznymi debilami z sekty i naucza swoje widzimisię to nie oznacza że cały kościół taki jest. poprawne nauki kościoła mówią zupełnie co innego.

Antykoncepcja w związku małżeńskim jest jak najbardziej akceptowalna przez kościół.

Zanim zaczniesz szerzyć #gimboateizm proponuje dorosnąć.
  • Odpowiedz