Wpis z mikrobloga

Kochani w odpowiedzi na tę zarzutkę: https://www.wykop.pl/wpis/28869129/pytanie-kiciochpyta-rozowepaski-wymiary-laski-z-ti/
Pragnę załączyć swoje osobiste #pokazmorde i uwaga, podaję swoje gabaryty
Wzrost: 182cm
Waga: 71kg
Powinniście wiedzieć, jak skrzywione jest Wasze wyobrażenie o świecie.
Zapraszam do nazywania mnie ulaną świnią, w dniu dzisiejszym nie wyciągam z tego żadnych konsekwencji.
typiarazwykopa - Kochani w odpowiedzi na tę zarzutkę: https://www.wykop.pl/wpis/28869...

źródło: comment_AYSdehKGqlycZRtEzXu7IdCI0S0kTT7b.jpg

Pobierz
  • 231
  • Odpowiedz
@typiara_z_wykopa: a czy umówiłabyś się z facetem, który ma 180 cm wzrostu? Pytam hipotetycznie, bo jedna z moich znajomych ma ok 180 cm, podobnie jak ja i twierdzi ze w zyciu nie umówiłaby się z facetem nizszym badź podobnym jej wzrostem. A tak poza tym to ładna kobieta z Ciebie
  • Odpowiedz
@typiara_z_wykopa: go girl. Dobrze, że poruszasz ten temat, bo zakłamanie kobiet i totalny nieogar facetów w tej kwestii, bywa bardzo krzywdzący. A prawda jest taka, że tutaj ma znaczenie i wzrost i cycki i kościec i mięśnie i milion innych. Ja gdy miałam w swoim życiu najchudszą fazę, wyglądałam tragicznie, wszystko na mnie wisiało i byłam bardzo blisko granicy przegięcia z odchudzaniem, nadal ważyłam więcej niż część koleżanek dookoła i uwaga:
  • Odpowiedz
@typiara_z_wykopa: Słuchaj ważne czy sama czujesz się ładna i atrakcyjna. Mam ponad 2 metry, ważę około 120kg i dla mnie twoja figura i postura są atrakcyjne, nie słuchaj kurdupli 185(taki żart ale wiesz o co chodzi) którzy przy Tobie czują się zakompleksieni. Szkoda, że obrusza Ciebie i niektóre kobiety komentowanie jakichś obcych ludzi w internecie, chciałbym zobaczyć komentujących. Weźcie sobie do siebie, że ktoś szczęśliwy, rozwinięty i kochający siebie nigdy nie
Edisonof - @typiarazwykopa: Słuchaj ważne czy sama czujesz się ładna i atrakcyjna. Ma...
  • Odpowiedz
@typiara_z_wykopa: Niedługo chyba znowu wrzucę serię gejów na Mirko, tak zakończyło żywot moje pierwsze konto - powoli zaczyna mi być wstyd że siedzę tutaj z tymi #!$%@?. Już walenie konia jest bardziej produktywne. Banda kretynów która siedzi w piwnicy się wypowiada na temat tego kto i jak powinien. Gościu próbuje poderwać coś na Tinderze i się pyta innych #!$%@? czy umówić się z laską bo za dużo waży, a inna #!$%@?
  • Odpowiedz