Wpis z mikrobloga

Kochani w odpowiedzi na tę zarzutkę: https://www.wykop.pl/wpis/28869129/pytanie-kiciochpyta-rozowepaski-wymiary-laski-z-ti/
Pragnę załączyć swoje osobiste #pokazmorde i uwaga, podaję swoje gabaryty
Wzrost: 182cm
Waga: 71kg
Powinniście wiedzieć, jak skrzywione jest Wasze wyobrażenie o świecie.
Zapraszam do nazywania mnie ulaną świnią, w dniu dzisiejszym nie wyciągam z tego żadnych konsekwencji.
typiarazwykopa - Kochani w odpowiedzi na tę zarzutkę: https://www.wykop.pl/wpis/28869...

źródło: comment_AYSdehKGqlycZRtEzXu7IdCI0S0kTT7b.jpg

Pobierz
  • 231
  • Odpowiedz
@typiara_z_wykopa: jak można było się czymś takim przejac? Ten tekst, że kobieta to tylko do 50 kg to odpowiedź na tekst różowych stulejek odnośnie tego, że facet zaczyna się od 180 cm xD
  • Odpowiedz
Uwaga! Wchodzimy w czwartą gęstość damskiej stulejki. Różowa wykminiła se, że normalne #pokazmorde już tak nie przykuwa atencji co dawniej, a ona też bardzo by chciała tak ze sto komentarzy jaka to jest piękna. Więc zmajstrowała zarzutkę będącą jednocześnie intrem i przykuwającym uwagę pretekstem żeby zaspamować wykop swoimi zdjęciami. Subtelnie niczym radzieckie działo przeciwpancerne sugerując jaka to jest atrakcyjna i niby ma ładną figurę xD

Będąc ofc tak naprawdę zupełnym
  • Odpowiedz
@typiara_z_wykopa: propo wymiarów i wag przypomniało mi się jak chyba w 2000 byłem piwniczakiem totalnym (wykopu wtedy nie było ba nawet neta nie miałem) lvl 18 zero wiedzy o pannach, byłem u koleżanki, fajna szczupła dziewczyna na oko 170 cm wzrostu spytała ile waży a ja palnąłem że nie wiem, 90 kg?
Popłakała się :(
Potem jakoś to wyjaśniłem, ale ona ryczy, ja stoję z wyrazem twarzy co tu się
  • Odpowiedz
@typiara_z_wykopa: bardzo zgrabna figura. Co prawda pod ubraniem można ukryć wiele niedoskonałości, wiec finalnie tylko ty wiesz co tam się znajduje, ale bazując na tych zdjęciach, ja na pewno bym się na ulicy za Tobą obejrzał.
  • Odpowiedz
Wzrost: 182cm

Waga: 71kg


@typiara_z_wykopa: ile ludziom można powtarzać, że przy takich samych wymiarach można mieć diametralnie różną kompozycję ciała i być fitness sportsmenką, albo ulaną świnią
  • Odpowiedz