Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy ktoś boryka się z problemem braku zarostu? Mam 27 lat i twarz gładka jak pupa niemowlaka, dla mnie ogromny kompleks i nie czuję się w pełni facetem. Co ja bym dał za codziennie golenie. Niby wyglądam na swój wiek bo raczej mówią mi przez pan a z kupnem alkoholu od około 4 lat nie mam problemu(bez dowodu). Darujcie sobie teksty że mam się cieszyć bo to #!$%@? sprawa z codziennym goleniem. Ja pragnę mieć zarost,marzę o nim, dzieci po 16-17 lat mają już w pełni ukształtowany zarost a tu 27 letni pół-facet i gładki. Wszyscy faceci w rodzinie idealnie zarośnięci. Ćwiczę systematycznie, mam atletyczną sylwetkę, dbam o dietę, biorę cynk i dużo się opalam(witamina d ponoć pomaga na teścia), wyniki w normie. Myślę o sterydach i ostrej bombie z testosteronu(może #mikrokoksy coś poradzą). Oddał bym absolutnie wszystko aby w końcu stał się pełnoprawnym facetem i bez wstydu przebywać wśród innych samców,darujcie sobie #!$%@? że zarost nie jest wyznacznikiem bo jest tak samo jak wzrost powyżej 180cm(to akurat mam).
Coraz częściej widzę pętlę od sznura z tego powodu...

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Czy ktoś boryka się z problemem bra...

źródło: comment_JUXYED39maHXiqqXTHMG7f13FpD9bTvW.jpg

Pobierz
  • 52
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: u mnie z kolei na odwrót - mam piękna brodę i spory zarost na większości ciała.
ale czy to jest powód do depresji? może nie depresji, ale czasami miewam takie dołki emocjonalne.
nie myśl o tym w kółko, bo stres produkuje prolaktyne, która zmiejsza produkcje testosteronu.
polecam Ci dwóch lekarzy: endokrynologa od hormonów i psychologa - przez myśli o wiszeniu.
trzymaj się i "weź #!$%@?" :)
  • Odpowiedz
Myślę o sterydach i ostrej bombie z testosteronu(może #mikrokoksy coś poradzą)


@AnonimoweMirkoWyznania: No chyba cię #!$%@?ło jeśli myślisz, że to tak działa xD Doradzę ci raczej byś się od tego trzymał z daleka jeżeli nie masz kompletnie pojęcia o sterydach, bo tylko #!$%@? sobie organizm.

Poza tym, enjoy zasyfiona morda, klata i plecy zamiast zarostu gigachada.
  • Odpowiedz
mieć zarost,marzę o nim, dzieci po 16-17 lat mają już w pełni ukształtowany zarost a tu 27 letni pół-facet i gładki. Wszyscy faceci w rodzinie idealnie zarośnięci. Ćwiczę systematycznie, mam atletyczną sylwetkę, dbam o dietę, biorę cynk i dużo się opalam(witamina d ponoć


@AnonimoweMirkoWyznania: Mam testosteron blisko górnej granicy normy, a zarost taki średni że tak powiem.. Więc nie wiem czy to ma coś wspolnego, raczej genetyka ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: ile bym dał za to żeby broda mi nie rosła. Mnie golenie wkurza, nie cierpię tego i traktuje to jak mus konieczny. Podrażnienia, pieczenie, pryszcze(elektryk jakoś ratuje sprawę, bo po normalnym ostrzu to mordę mam w wulkanach) wrrrr aż się wkurzyłem, że jutro murze się ogolić, a mam twardy, czarny i szybko rosnący zarost. Co dla Ciebie jest problemem, dla mnie byłoby wybawieniem.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: a ja bym chętnie się zamienił, mi zarost bardzo szybko rośnie i właściwie od wieku 14-15 lat muszę się codziennie golić. Przez to miałem problemy z trądzikiem i podrażnieniami, elektryczna nie do końca załatwiła sprawę bo mam bardzo twardy zarost i po prostu muszę się parę razy golić bo inaczej wygląda to okropnie. A zapuścić brody nie zapuszczę, bo według mnie wyglądam w zaroście niekorzystnie, nie podoba mi się.

tl;dr
  • Odpowiedz