Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy ktoś boryka się z problemem braku zarostu? Mam 27 lat i twarz gładka jak pupa niemowlaka, dla mnie ogromny kompleks i nie czuję się w pełni facetem. Co ja bym dał za codziennie golenie. Niby wyglądam na swój wiek bo raczej mówią mi przez pan a z kupnem alkoholu od około 4 lat nie mam problemu(bez dowodu). Darujcie sobie teksty że mam się cieszyć bo to #!$%@? sprawa z codziennym goleniem. Ja pragnę mieć zarost,marzę o nim, dzieci po 16-17 lat mają już w pełni ukształtowany zarost a tu 27 letni pół-facet i gładki. Wszyscy faceci w rodzinie idealnie zarośnięci. Ćwiczę systematycznie, mam atletyczną sylwetkę, dbam o dietę, biorę cynk i dużo się opalam(witamina d ponoć pomaga na teścia), wyniki w normie. Myślę o sterydach i ostrej bombie z testosteronu(może #mikrokoksy coś poradzą). Oddał bym absolutnie wszystko aby w końcu stał się pełnoprawnym facetem i bez wstydu przebywać wśród innych samców,darujcie sobie #!$%@? że zarost nie jest wyznacznikiem bo jest tak samo jak wzrost powyżej 180cm(to akurat mam).
Coraz częściej widzę pętlę od sznura z tego powodu...

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Czy ktoś boryka się z problemem bra...

źródło: comment_JUXYED39maHXiqqXTHMG7f13FpD9bTvW.jpg

Pobierz
  • 52
  • Odpowiedz
@biesy: koleś zadał pytanie i powiedział że oddał by wszystko żeby mieć zarost i golić się codziennie. Nie od dziś wiadomo że od dht się mężnieje i rosną wszędzie włosy prócz głowy. Czemu odradzić? Nie może być taki jak chce bo Patryk mówi że sok jest zły przy tym samym kłując dupę?
  • Odpowiedz
@biesy: dht! Ehhh nie chce mi się więcej dyskutować w tej kwestii, koleś chce mieć zarost za wszelką cenę. Dostał 2x dobrą odpowiedź, jego sprawa czy się odważy. Nic mi do tego i tobie też.
  • Odpowiedz
@chuckmls: dokładnie. Mimo ze sam jestem natty to wiem ze ludzie maja swoje cele, ambicje które będą realizować szelkim kosztem, każdy na swój mózg. Ja nikomu nie radzę masteronu ale jak ktoś się pyta to daje mu jasna prosta odpowiedz, wszystko co podbije DHT to ujawni trzeciorzedne cechy płciowe. Ale nie Mirko wola #!$%@? jakieś nieprzydatne OPowi dyrdymały zamiast odpowiedzieć na pytanie
  • Odpowiedz