Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy ktoś boryka się z problemem braku zarostu? Mam 27 lat i twarz gładka jak pupa niemowlaka, dla mnie ogromny kompleks i nie czuję się w pełni facetem. Co ja bym dał za codziennie golenie. Niby wyglądam na swój wiek bo raczej mówią mi przez pan a z kupnem alkoholu od około 4 lat nie mam problemu(bez dowodu). Darujcie sobie teksty że mam się cieszyć bo to #!$%@? sprawa z codziennym goleniem. Ja pragnę mieć zarost,marzę o nim, dzieci po 16-17 lat mają już w pełni ukształtowany zarost a tu 27 letni pół-facet i gładki. Wszyscy faceci w rodzinie idealnie zarośnięci. Ćwiczę systematycznie, mam atletyczną sylwetkę, dbam o dietę, biorę cynk i dużo się opalam(witamina d ponoć pomaga na teścia), wyniki w normie. Myślę o sterydach i ostrej bombie z testosteronu(może #mikrokoksy coś poradzą). Oddał bym absolutnie wszystko aby w końcu stał się pełnoprawnym facetem i bez wstydu przebywać wśród innych samców,darujcie sobie #!$%@? że zarost nie jest wyznacznikiem bo jest tak samo jak wzrost powyżej 180cm(to akurat mam).
Coraz częściej widzę pętlę od sznura z tego powodu...

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Czy ktoś boryka się z problemem bra...

źródło: comment_JUXYED39maHXiqqXTHMG7f13FpD9bTvW.jpg

Pobierz
  • 52
  • Odpowiedz
@pkrr: Powiem Ci, że #!$%@? wie tak naprawdę czy to geny, hormony czy klimat. Ja jestem bardzo podobny do ojca, twarz, budowa ciała itp. Natomiast on może się nie golić przez dwa tygodnie, ma słaby, lekki zarost. A ja? Trzy dni bez maszynki i zmieniam się w menela.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Minoxidil piszą ludzie, że coś tam daje na zarost. Zrób badania na poziom testosteronu (testosteronu wolnego nie rob, szkoda kasy, badanie jest niemiarodajne i zależy od czasu między pobraniem, a oznaczeniem), SHBG, TSH, LH, prolaktyna. Jak tam wyjdzie coś nie tak, to możesz rozważyć hormonalną terapię zastępczą. Ładowanie 'teścia' jak masz swojego własnego poziom w normie, zrobi Ci mega spustoszenie w organizmie, nie patrz na to co piszą na forach
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:
Testosteron generalnie #!$%@? ci pomoże - on tylko stymuluje wzrost włosów, a ty po prostu nie masz cebulek włosowych na ryju (ich obecność i gęstość jest warunkowana genetycznie), więc jak on miałby zadziałać? Co najwyżej odczujesz jego skutek anaboliczny jak #!$%@? 5 kg masy w 2 miesiące xD.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Sam mam 20 lat i też papulec praktycznie całkowicie gładki. Ale podobno mi pasuje brak zarostu, łysa głowa i okulary. Nie martw się, nie ma co, to wszystko jest w większości uwarunkowane genetycznie. Jedyne co możesz próbować, to minoxidil, ale kuracja będzie trwała długo by była skuteczna. No i trzeba się liczyć ze skutkami ubocznymi
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: tak źle i tak niedobrze.
Ja mam odwrotny problem. Mój zarost jest tak gęsty, tak gruby i tak szorstki, że dwie maszynki zużywam podczas jednego golenia, bez ściemy.
Stało sie to na tyle uciążliwe (drogie), że zacząłem nosić zarost i gole się raz w tygodniu (nie lubię długiej brody)
  • Odpowiedz
@chuckmls: zarost to przede wszystkim uwarunkowanie genetyczne. twoje rady mają znamiona celowego szkodzenia. to że sam - być może - jesteś fanem soku, nie znaczy że powinieneś polecać go osobom, które nie mają o tym bladego pojęcia i chcą bić teścia, bo im broda nie rośnie.
  • Odpowiedz
@Szimu Nie wiem bo się tym nie interesowałam. Wiem tylko o o kilku powodach. Ale przez ten estrogen miał też problemy z mutacją głosu ( nadal brzmi jakby był dzieckiem ) no i problem z ginekomastią. I prawdopodobnie by miał w przyszłości problem z płodnością
  • Odpowiedz