Wpis z mikrobloga

@Poise:
Wochenka (czyli bilet tygodniowy) dziala od poniedzialku do nastepnego poniedzialku rano (nie pamietam godziny ale cos kolo 8:00)
72h dziala od dowolnego momentu. Wochenki nie kupisz juz w czwartek wieczorem i wtedy pozostaje Ci juz tylko 72h ticket.
  • Odpowiedz
@Poise: Dlatego, zawsze polecam swoim znajomym przyjechac do Wiednia na tydzien zaczynajac od poniedzialku :) konczac w niedziele. Jak cos jeszcze nie jasne to pytaj, mam od dawna karte roczna ale co nieco jeszcze pamietam.
  • Odpowiedz
@yale: Cześć. Ogrzewam temat, może przeczytasz :) Jesteś jeszcze w temacie? Czy w Wiedniu można kupić na miejscu bilet miejski na 24h? Ile on kosztuje i jakie środki komunikacji obejmuje? Oczywiście czytałam o tym, ale chciałabym upewnić się u osoby doświadczonej w temacie. Pod koniec lipca jadę na krótki wyjazd do Wiednia i będzie to mój pierwszy wypad zagraniczny. Jestem trochę dzieckiem we mgle :D Także proszę o wyrozumiałość :)
  • Odpowiedz
@Reriszi: Bilet 24 godzinny kosztuje teraz 8 euro, do kupienia w automacie przy każdej stacji metra (płatność kartą lub gotówką). Dodatkowo możesz kupić w Trafika (coś jak nasz punkt Ruch-u) i punktach obsługi klienta Wiener Linien. Tu masz więcej szczegółow https://www-wienerlinien-at.translate.goog/24-48-oder-72-stunden-wien?_x_tr_sl=de&_x_tr_tl=pl&_x_tr_hl=en&_x_tr_pto=wapp

Jak jesteś zielonka w tych sprawach to poniżej fotka z automatu przy każdym wejściu do metra :)
Jest menu w języku angielskim, wybierasz opcje 24h ticket i płacisz. Bilet musisz
yale - @Reriszi: Bilet 24 godzinny kosztuje teraz 8 euro, do kupienia w automacie prz...

źródło: comment_1657573998rwBB6C7gBudRHE3EehWZAP.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz