Wpis z mikrobloga

@rudaniunia: Ja to kończyłem 2 lata temu i stwierdzam, że niczego nowego, czego już nie znałem z pracy zawodowej się nie nauczyłem.
Porządnie uczy i wymaga może dwóch wykładowców, reszta to spacerek na zasadzie "płacisz-zaliczasz".
@rudaniunia: Zależy co chcesz robić na tej WSB, bo jak tylko przekimać i dostać dyplom, to spoko, lecz jeżeli zależy Ci na jakiejkolwiek wiedzy i zdobyciu umiejętności, to wielką głupotą jest iść na takie coś.
@rudaniunia: W takim razie polecałbym Ci zrobić gap year. Poszukaj może jakiejś pracy, gdzie sobie przez ten czas dorobisz, a dodatkowo może przyucz się do poprawy matury?

Kompletnie bez sensu iść na coś tylko z powodu takiego, że nie dostałaś się na inne kierunki. Studia to Twój wybór, który będzie rzutował w przyszłości. Jeszcze w swoim życiu możesz zmienić kilka razy kierunek, ale ten Twój wybór jest bardzo słaby - te
@rudaniunia: licencjat robiłam na UG, magisterkę robię na WSAIB i w życiu do tego ciemnogrodu organizacyjnego jakim jest UG bym nie wróciła. Nie wiem jak na innych kierunkach, ale u mnie nie zdaje się tak o lol xD moze tez zależy czy licencjat csy magisterka. W każdym razie jak coś to napisz do mnie, mogę ci powiedzieć jak jest, ale wiem tez, ze specjalizacja na jakiej jestem jest otwarta pierwszy raz