Wpis z mikrobloga

#tinder #polot #logikarozowychpaskow

Ta aplikacja to śmietnisko ludzkie, co nie oznacza że nie można tam znaleźć kogoś wartościowego.
Ale małe szanse,

Zaczyna sie że "Mężczyzną często..."

Takie księżniczki mnie jakoś nie dziwią, co jakiś czas spotyka się takie w swoim życiu, dziwie się tylko że są faceci, którzy potrafią i chcą ten polot z siebie wykrzesać.:)
Pavlo88 - #tinder #polot #logikarozowychpaskow 

Ta aplikacja to śmietnisko ludzkie...

źródło: comment_58SSXNjeaXsh7mNGveqWXkf1YB1hQRH9.jpg

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@OliverQueen: Ja też od cholery lasek zapraszałem na p--o i nie było nigdy nic w tym złego, niektóre wolały jakieś inne alko i też było ok, albo po prostu coś nie-alko. Ona akurat miała 34 lata. Myślę że whiskacz też byłby ordynarny. To musiałoby być coś z polotem, a co to polot, definicje masz u góry:)
  • Odpowiedz
@OliverQueen: o dokładnie - rozpieszczona gówniara, ten typ z milionem zdjęć swojej mordy na insta itd., ale przy głupim piwie, to okazałoby się, że nie ma zbyt wiele do zaoferowania poza młodym ciałkiem. Normalna kobieta by po prostu napisała, że nie lubi, ale chętnie kawa albo wino, a tu jakaś szopka. No ale gdybyś podjechał jakimś niezłym kabrioletem, to by majtki przez głowę zdejmowała. xD
  • Odpowiedz
@Pavlo88: ja bym nigdy nie zaprosił laski na p--o. Chyba że bylibyśmy razem i mam jakieś spotkanie ze znajomymi. Ale to pewnie dlatego że średnio przepadam za piwem. Wolałbym pójść na jakiegoś shake'a do maca czy gdzieś (podobna cena) albo burgera.
  • Odpowiedz
@Pavlo88: Ale ma rację w tym przypadku. Sorry ale na p--o to się kumpla zaprasza a nie dupę. Jeśli już alko to jakichś wyższych lotów a nie piwsko bo to mi się tylko kojarzy z Januszem kupującym Harnasia o 6 rano w Żabce
  • Odpowiedz