Wpis z mikrobloga

Audio mirki, czy ktoś się orientuje w aktualnej ofercie systemów typu miniwieża? Przymierzam się do kupna czegoś w okolicach 2000 zł z pewnym marginesem ewentualnie. Czy nadal jest tak, że PianoCrafty są bezkonkurencyjne, czy pojawiło się coś ciekawszego?

Bardzo mi się podoba MCR-N670, chociaż sporo przekracza budżet ( ͡° ͜ʖ ͡°)

inb4 złóż zestaw vintage albo dozbieraj 10k i kup coś porządnego - akurat w tym wypadku to ma być właśnie tego typu zestaw, niekoniecznie oddaje moje preferencje ( )

#audioboners #audio #cokupic #pytanie #kiciochpyta
jamtojest - Audio mirki, czy ktoś się orientuje w aktualnej ofercie systemów typu min...

źródło: comment_RO9qmNudI51Jn6ZZ7UQ5CNVhTo6vKudK.jpg

Pobierz
  • 6
@jamtojest: Piano będą najlepsze, za 2k masz już fajne modele. Są często w sklepach rtv, możesz przyjechać i posłuchać i zorientować się czy będą dobre. Zwróć też uwagę na Panasonica PMX-80, słuchałem go i zaskakująco dobrze grało. Napisz, czego Ci potrzeba to będzie łatwiej pomóc.
@UrbanShadow: Ma być CD i radio FM, a do tego maksymalnie dużo opcji komunikacji typu bluetooth, wifi, te wszystkie protokoły transmisji obsługiwane itd. Tak żeby to było tak uniwersalne jak tylko się da. Dlatego ten Panasonic odpada choćby z powodu braku wifi.

PianoCraftów słuchałem kiedyś parę lat temu, jakichś starszych modeli i były w swojej klasie super. A ostatnio właśnie w sklepie posłuchałem N470 i już to grało fajnie, więc trochę
@jamtojest: Również polecam. Pierwszego kupiłem używanego E810 za około 1000PLN i działa bez zarzutu do dziś. Jedynym mankamentem było "cykanie" odtwarzacza CD (podobno to był standard w tym modelu), a lubię posłuchać do poduszki muzyki, tak więc trochę mnie to denerwowało ;) Zaczęło mi też brakować funkcji takich jak BT, Spotify i podarowałem E810 ojcu, a sam kupiłem N870 i jestem bardzo zadowolony :) Ma wszystko co potrzebuje, można nim sterować