Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak to jest z tymi #rozowypasek że od w uj długiego czasu człowiek szuka jakieś fajnej nie musi być pryma sort balerina i wogóle ale za Chiny ludowe nic w swojej okolicy Wrocławia (no może przesadziłem bo trochę dalej od ♯wroclaw) nie może znaleźć a jak znajduje to po krótkim czasie okazuje się że to nie to i nie warto. A jak wyjedziesz totalnie spontanicznie nad morze z ciotką i wujkiem bo za friko to po 3 dniach poznajesz super że aż szkoda wracać a potem ten tego w ostatni dzień ( ͡° ͜ʖ ͡°). Żeby nie było że jestem jakiś lewy to zaprzeczam normalny ♯mirekszukazony chłopak ze mnie a nie taki co po dłuższym czasie okazuje się jakimś pederastą. Czy tylko ja mam takiego pecha??

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 8
OP: No właśnie nie. Może źle określiłem bo dupy mi nie dała a to że poszliśmy wtedy do domku w którym "mieszkałem" to czysty przypadek bo się rozpadało, ciulowa pogoda była więc poszliśmy i oglądaliśmy jakiś tam serial na TVN żeby zabić nudę. Teraz po roku wiem jaka jest i w sumie nic to nie zmienia xD. Byłem niedawno, odwiedziłem, pogadaliśmy i tyle bo chłopaka ma już prawie rok (
EzoterycznyMichał: Sorry ale ja jakos w to nie wierze jak koles opowiada, ze poznaje laski ale z zadna nie wychodzi. Mam wielu kumpli typowych chadow ktorzy tez tacy biedni bo zadna do nich nie pasuje ale szczyt ich mozliwosci to miesiac, gora 2 miesiace z jedna. Jeden mi opowiadal jak to dziewczyna go zranila bo stala sie malo czula ale sam przyznal ze opowiadal jej prawie non stop o bylej, na
MocnaPani: @OP mam zryty beret bo ten tego to odrazu seks. I myślałam ze to bylo jakos teraz. W tym roku, na tych wakacjach. Tylko wiesz, kazdy ma inna definicje poznania. Kiedys chlopak ze mna zerwal bo nie pasujemy do siebie i uznal tak po tym jak tydzien wczesniej wyznawal mi milosc. W koncu okazalo sie dlaczego do siebie nie pasujemy. Bo nie chcialam pic z jego kolegami

Zaakceptował: Zkropkao_Na}
OP: To ja myślałem że robię coś źle ale skoro niektórzy są tacy zdolni że opowiadają o byłych, nie dadzą się dobrze poznać bo co z tego albo każą pić z kumplami to jednak ja poprostu mam pecha a nie że jakiś nieudolny jestem.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: kwasnydeszcz}
@AnonimoweMirkoWyznania: też mam takich kumpli. Jeden opowiada o tym, ze chce się ustatkować, czas na poważna dziewczyne po kilku latach przygodnego seksu. Ostatnia był strasznie zafascynowany, opowiadał nam że to ta jedyna ale dziewczyna miała jakieś problemy, mówił że on wie jakie ale nie chcial nam powiedzieć, bała się zaufać i mówiła że potrzebuje troche czasu a on też po 2 miesiącach się znudził. Powiedział że i tak za długo za