Wpis z mikrobloga

Gdzie się nie spojrzeć ruchanie.
Reklamy emanujące seksem, muzyka, seriale, filmy - ruchańsko.
Gazety - gołe dupy, wielkie cyce -, temat dnia Pani Domu - "Zaskocz swojego faceta w łóżku" (no #!$%@? w sumie, jakby w moim łóżku leżała kobieta to byłbym zaskoczony), "Miliard sposobów na bezbolesne rozdziewiczenie anusa".
Serwisy informacyjne - marsze równości, #!$%@? o lgbt, jakby #!$%@? fakt że ktoś się utożsamia seksualnie z margaryną miał dla mnie jakiekolwiek znaczenie.
Już nawet w przedszkolach chcą wprowadzać wychowanie seksualne...
Dzięki temu kreują społeczeństwo baranów w którym dynamiczne Oskarki co piątek #!$%@?ą tarło z jakimiś Karyńskami, a później świat wokół nich przestaje istnieć, bo sprane łby mają zakodowane, że oprócz zaspokojenia podstawowych potrzeb niczego innego w życiu nie potrzebują.
To samo tyczy się pieniędzy, #!$%@? dożywotnich kredytów na mieszkanie, dzięki którym stajesz się zasranym niewolnikiem itp.

#gownowpis
#stulejacontent
##!$%@?
#przegryw
  • 9
  • Odpowiedz
  • 3
@Sierzant_Stuleja o, widzę że kolejny mentally superior z niedoruchania :)
Pobudka, seks jest jedną z wielu potrzeb, która ewidentnie Tobie przysłoniła wszystkie inne.
  • Odpowiedz
@Sierzant_Stuleja: Masz problem, bo Ciebie to nie dotyczy. Dla normalnych ludzi seks jest częścią życia. To nie oznacza, że ci ludzie nie mają w życiu innych potrzeb i skupiają się tylko na seksie. Po prostu ten seks jest i czasem się o nim mówi, czasem się czegoś uczy, aby był lepszy. Tak samo można uczyć się lepiej gotować.
  • Odpowiedz
@Reik: @Bociek01: @Dawidinho8: @Shanny: @pierdziejko: Wiedziałem, że zaraz ktoś odpowie coś w stylu "stuleja nie rucha i ma żal do wszystkich xDD", otóż zapomniałem dodać, że nie mam nic do dymania się innych.
Po prostu razi mnie fakt, że natrętność jego ekspozycji jest olbrzymia.
Zupełnie jakby ktoś chciał wszystkim wmówić, że jest to jedna najistotniejszych "rzeczy" jakie musisz konsumować.
Nadano mu olbrzymi
  • Odpowiedz
@pierdziejko: raczej tak nie bylo. Obecny stan rzeczy jest w duzej mierze przyczyna rewolucji obyczajowej (seksualnej) 68 r. Widac to po statystyce narodzin dzieci ze zwiazkow pozamlazenskich. W 1965 5 na 100 dzieci pochodzilo z takich zwiazkow, w roku 1990 juz co drugie. Liczba rozwodow urosla o 30proc
  • Odpowiedz