Wpis z mikrobloga

Bardzo proszę Was o Pomoc.

Szukam chętnych Wykopowiczów, którzy razem zamieszkają w moim mieszkaniu na kilka, może kilkanaście dni.

Adres mieszkania: Warszawa-Bemowo

Z decydowałem się na ten krok, jako że widziałem że już raz ktoś miał podobny problem i Wykopowicze mu pomogli.

W skrocie,

W mieszkanie od ponad dwoch lat wynajmowalem parze pakistanczyk i polka, po 2 latach maja dwojke bachorow i prawdopodobnie trzecie w drodze, na pytanie kiedy sie wyprowadza odpowiadaja ze nigdy :D nie palca za wynajem od ponad 6m mieszkanie wygladlad mocno sredni (wiadomo muslimska dzicz), umowa juz nieobowiazauje mieszkanie zajmuja nielegalnie.

Podsumowaujac szukam dwoch panow ktorzy zamieszkaja z ta urocza para za darmo na kilka, może kilkanaście dni dodatkowo dostajac za to kase (do uzgodnienia) oraz pare litrow wodki do konsumcji TYLKO NA MIEJSCU :) co by nie bylo za smutno z nasza kochana para :D

Mam nadzieję, że Wasza obecność sprawi, że para odejdzie w siną dal :)

Dodatkowo powiesze w miszkaniu kartki z informacja ze "przebywajac w nim zgadzasz sie na nagrywanie" i oczywiscie was poprosze byscie nagrawali nasza urocza pare a filmy na wykop i YT

Sprawy finansowe do dogadania

Będę wdzięczny za pomoc

Ogłoszenie powazne i prawdziwe !!! INFO PROSZE NA PRV !!!

WSZYSTKO ROBIONE BEDZIE NA LEGALU UMOWA NA WYNAJEM DLA WAS ITP.....

#wynajem #niechcianilokatorzy #pdk #czynsz #mieszkanie #lokatorzy
zemer - Bardzo proszę Was o Pomoc.

Szukam chętnych Wykopowiczów, którzy razem zami...

źródło: comment_aUP4mUFb2jiLZ1B9gjyUIYQ78mYK17ux.jpg

Pobierz
  • 334
  • Odpowiedz
@fAzI kiedyś była podobna akcja, tych dwóch mirkow wprowadziło się na tydzień, rozwiesili monitoring i kartki że tu się kameruje. Po tygodniu po niechcianych lokatorach nie było śladu
  • Odpowiedz
@sad_pepe: Mozna wypowiedziec umowy na dostawe mediow (wlasciciel tam nie mieszka, to nie potrzebuje ich) - najemca moze podlaczyc media na siebie (ale raczej mu sie to nie uda, bo nie jest najemca). Co do wody to wystarczy wskazac punkt dostepu do wody pitnej.
  • Odpowiedz
Dobra Mircy bo uciekam,spac tak jak pisalem zgloszem mam juz az nadto. imprezy tam nie planuje, rozwiqzania silowe odpadaja (jedyna nadzieja ze sam opuszczza mieszkanie). Wielkie dzieki za odzew jak cos "pyknie" bede informowac. peace dzieki za tak spory odzew
  • Odpowiedz
@zemer: wymontuj okna i drzwi. to podobno zajebiście działa. znajomy mówił, że sędzia o wyroku niekorzystnym dla właścicieli mieszkania (w takiej samej sytuacji) sam na stronie podpowiedział, żeby tak zrobić
  • Odpowiedz