Wpis z mikrobloga

@Mortal84: nie, wiśniowego szukałam, w turkusowym mi brzydko ;) A skończyłam z biało-turkusowoniebieskim.
@teryuu: i fajny! Wygodny? Chłopaki w sklepie straszyli nowymi Foxami jak się ich pytałam (a sprzedają Foxa, więc nie mieli w tym żadnego interesu), że ciężkie, niewygodne, wentylacja "tak se".
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kasiknocheinmal: na razie jeszcze w nim nie jeździłem bo dopiero dzisiaj go odebrałem. Przymierzając na sucho jest mega wygodny i lekki. Wentylacją też się nie przejmuję jak patrzę na to jak jest "podziurawiony" ;) z resztą wszędzie i wszyscy mówią że to najlepiej wentylowany fullface na rynku, coś w tym chyba musi być.
Gdzie Cię tak zniechęcali? W bikerhousie słyszałem wręcz przeciwnie opinie a też handlują Foxem ;)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@kasiknocheinmal: Parachute też rozważałem, ale wygląd mi nie do końca podchodził. Porównując te same rozmiary ten fox jest 50g cięższy, niewielka różnica ;)
A o goride i ich personelu mam raczej nienajlepszą opinie, są w Krakowie dużo lepsze sklepy
  • Odpowiedz
@teryuu: jak na razie się na nich nie zawiodłam, znajomi też nie - może po prostu dobrze trafiliśmy. 50 gramów brzmi śmiesznie, ale jak się jest lebiodą to zawsze lepiej mniej mieć przez cały dzień na łbie ;) A tak serio, to czytałam też trochę opinii, a jako że to mój pierwszy fullface, to musiałam się zdać na wszystko, tylko nie na siebie, rozeznanie wykazało, że parachute da radę. Ostatnio testowałam,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kasiknocheinmal: pojeździłem dzisiaj ponad 5h w Wolskim, a wczoraj trochę podkręciłem się w nim po mieście szukając gogli.
Kask jest mega przewiewny, szczerze mówiąc to prawie nie ustępuje mojemu otwartemu kaskowi. I to zarówno na podjazdach jak i na zjazdach. Dopiero jak się zatrzymam to da się odczuć że jest w nim cieplej niż w zwykłym kasku. Podczas jazdy jest super. Oprócz tego bardzo wygodny, świetnie dopasowany i lekki. Póki co
  • Odpowiedz