Wpis z mikrobloga

Małe #rozdajo dla pulsujących ten wpis - pocztówka wysłana z Gagauzji.

Vlog z drugiego dnia naszej podróży #roadtripbus "W 100 dni dookoła Europy". Powoli zaczynam oswajać się z kamerą, nadal czuje się jednak trochę zestresowany stąd dużo eeee i yyy ;) Powoli zaczyna również docierać, że wyjechaliśmy w podróż, którą planowaliśmy kilka miesięcy a w domu nie będzie nas tak długo jak nigdy.

Pisałem o tym już wczoraj, ale powtórzę jeszcze raz ( ͡° ͜ʖ ͡°) będę wdzięczny za feedback, napiszcie proszę co się Wam podobało, co się Wam nie podobało. Co można by zmienić aby odcinki były ciekawsze*, to nasze pierwsze doświadczenia z vlogowaniem więc na razie dopiero się uczymy :)

* - z wyjątkiem mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

MG78 - Małe #rozdajo dla pulsujących ten wpis - pocztówka wysłana z Gagauzji. 

Vlo...
  • 10
@MG78: Jest trochę busa, jest trochę kempingowego życia - jak dla mnie jest coraz lepiej! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
PS. Fajny macie stół - to ten nowy? Wygląda bardzo solidnie.
@MG78 Dzisiaj doszła do mnie pocztówka :)
Bardzo miło mnie zaskoczyła bo nie liczyłam, że się załapię i się jej w ogóle nie spodziewałam, dlatego też radość była jeszcze większa ( ʖ̯)
Dziękuję :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MG78: Już widzę ciut pewniej sie czujecie za kamerą :D
Jakbym.mial sie na sile do czegoś przyczepić to mógłbyś przy edycji wyciszyć sapanie :D
Jako urozmajcenie jeśli rzecz jasna by ci sie chcialo spoko byly koordynaty/ mapa miejscowek gdzie spicie zawsze przydatna taka sprawa :D Jak jedziecie po tragicznych/ladnych drogach fajnie wychodzi timelapse przyspieszony z kamerki za przednia szyba i spokojnej nicy życzę :D