Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki!

Za 3 tygodnie biore slub z rozowa, a za miesiac koncze 30 lat. To dobry moment na male podsumowanie i rozpisanie planow na najblizsze 4 lata (od mundialu do mundialu, a co). Pisze tu coby mireczki mogli wywolac mnie do tablicy ( ͡º ͜ʖ͡º)

Zatem to co posiadam:
- praca >15k zl,
- mieszkanie w kredycie,
- auto touareg 2005,
- moto enduro 125''.

Plany na najblizszy rok to jak juz wspomnialem slub, zaraz potem na 2 tygodnie podroz poslubna na Bali. W zimie wyjazd razem na kilka miesiecy zwiedzic USA i Kanade. Potem moze, gdzies sie zatrzymac i pomieszkac i popracowac #zagranico coby rozowa zobaczyla jak to w swiecie sie zyje.

Natomiast za 4 lata chcialbym :
- byc conajmniej tak szczesliwym jak teraz,
- splodzic syna lub corke, a najlepiej oboje :D
- zmienic robote na taka, zeby byc wiecej w domu nawet kosztem zarobkow,
- wybudowac dom na fajnej dzialka nad jeziorem i tam zamieszkac,
- zmienic terenowke na nowszy model,
- zonie zmienic opla na fajne kabrio,
- nauczyc sie francuskiego lub hiszpanskiego,
- pomoc zonie jeszcze lepiej rozwinac biznes,
- utrzymac ok. 80kg i przy mniejszym brzuchu niz teraz :P
- nie zwariowac,
No, a z takich wiekszych osiagniec to zdobyc bordo na wypoku.

To tak na tyle, moze i troche samolubnie brzmi, ale to w koncu moje plany. Jak 10 lat temu sobie napisalem co chce miec w najblizszych latach to praktycznie wszystko spelnilem.

Zyczcie powodzenia ()

#planwloczykija
  • 32
@Wloczykij2: Ja w sumie mam 25 lat, kiedyś powiedziałbym, że kurde typie jaki już stary jesteś. Teraz z biegiem czasu zaczynam zazdrościć takim ludziom jak OP. W sumie mają poukładane życie, jakieś plany i dążą do tego by je realizować. Ja za to mam te 25 lat, w sumie nie wpasowuje się w wikop bo przegrywem jakim mocnym nie jestem, ale patrząc na znajomych i ludzi takich jak OP to jednak