Aktywne Wpisy
codziennaKasia +98
Bywając często u naszych europejskich południowców, przy 37-38 stopniach w miastach są praktycznie puste ulice, jakieś targi, kawiarnie za dnia pozamykane itd. Tylko głupi turyści z Polski i rosji co najwyżej się przewijają. Wszyscy Hiszpanie, Włosi, Grecy siedzą w domach pod klimatyzacją.
Przy takiej temperaturze to jest kilka minut szybszego spaceru i człowiek ma mroczki przed oczami.
Jeżeli nasi budowlańcy i inni pracownicy fizyczni, pracujący bez klimatyzacji, czy na dworze, nie dostali
Przy takiej temperaturze to jest kilka minut szybszego spaceru i człowiek ma mroczki przed oczami.
Jeżeli nasi budowlańcy i inni pracownicy fizyczni, pracujący bez klimatyzacji, czy na dworze, nie dostali
źródło: image
Pobierz
Wilczak +111




Wpis z mikrobloga
Skopiuj link
Skopiuj link