Wpis z mikrobloga

Facet idzie na siłkę

ciężko ćwiczy w ciszy i skupieniu

nie odrywa się od treningu

dba o dietę

przed lustrem monitoruje poprawną technikę

skupia się na osiągnięciu dobrej sylwetki


dziewczyna idzie na siłkę

gada z koleżankami

pisze na messengerze

między seriami zajada się słodyczami

przed lustrem ćwiczy wypinanie dupy

robi 10 zdjęć na instagrama

skupia się na znalezieniu chada


#przegryw #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #rozowepaski #tfwnogf #zwiazki #mirkokoksy
  • 19
@Lake_Titikaka: no chyba żeee spotkasz Toczka xD

O ja głupi chciałem się zapisać do siłowni, coby sobie przykabanić i zaimponować miejscowym Karynom muskulaturą, i się wybrałem do renomowanego fitness klubu. Nie zdawałem sobie sprawy co mnie tam może czekać, ale po kolei.

Początkowo spoko luz, zwłaszcza, że darmowa wejściówka na próbę (można sobie zarezerwować na PESEL, na ich stronie i masz dzień otwarty w zasadzie). Pracownicy widzą, że potencjalny klient to
@Lake_Titikaka: też nie zawsze tak jest, różowe które przyszły poćwiczyć na poważnie często muszą się użerać z jakimś tępym zagadywaniem koksów typu 'a to nie za duże ciężary dla panienki?'
@Lake_Titikaka:

Kiedyś myślałem że tak jest ale to nie prawda. Babeczki trenują ładnie, przynajmniej tam gdzie ja chodzę. Jedynie co mnie irytuje to jak faceci sapią głośno jak knury tak przesadnie żeby zwrócić uwagę na siebie. Jeszcze rozumiem jakby ktoś pobijał rekord w martwym ciągu czy przysiadzie.