Wpis z mikrobloga

#bekaztransa #heheszki #pasta

Po pracy usiadłem w swoim wygodnym fotelu. Był robiony kilka lat temu na zamówienie u najlepszego tapicera w mieście. Przy fachowcu z dwudziestoletnim doświadczeniem w zawodzie ręcznie robione meble całymi latami potrafią wyglądać jak nowe. Pan Bogdan był właśnie takim fachowcem.
Fotel stał na pięknej drewnianej podłodze. Mahoniowe drewno w postaci równych desek ułożonych "na jodełkę" ściśle przylegało do siebie oraz do ścian. Tartak w sąsiednim województwie słynął z piekielnej dbałości o szczegóły, a Kowalski&Son Parkiet's - rodzinna firma parająca się fachem od czterech pokoleń - byli ich podwykonawcą na wyłączność.
Z nogami opartymi o stół, który był ręcznie rzeźbiony z litego kawałka dębu przez samego Deglavrouix de'Gradueliera, zacząłem degustację.
Delektowałem się tak przez chwilę makaronem ugotowanym w mieszczącej się u dołu kamienicy małej restauracji "U grubej Magdy". Tymi ręcznie przyrządzanymi każdego dnia pastami w połączeniu ze wspaniałym domowym przepisem na sos carbonara.
I wtedy, w tym konkretnym momencie coś właśnie kazało mi się zastanowić jeszcze raz nad tymi wszystkimi ludźmi, dzięki którym mogłem to wszystko kupić. A kierowców ciężarówek nazwałem brudasami, zabójcami, dziwkarzami itd. i zrobiłem mema:
Pobierz
źródło: comment_w634r6DWuSpsMbnkpNyVfIVFaYp29CFo.jpg
  • 6
@bizonsky: "....dzięki komu mogłeś to wszystko kupić." eeee, dzięki producencie że ogarnąłeś produkcję, dzięki dystrybutorze za rozprowadzenie produktu, dzięki pani sklepowa że stoi przy kasie? NIE!!! HURR DURR, KIEROWCA WYPRUŁ SOBIE ŻYŁY I NARAŻA SWOJE ŻYCIE BY WSZYSCY CI NIEWDZIĘCZNICY MOGLI ROBIĆ TO CO ROBIĄ A TY BYŚ #!$%@? MÓGŁ SE KUPIĆ BUŁKI, WĘDLINY, ITD! POWINIENEŚ NAS CAŁOWAĆ PO RĘKACH ZA TO CO ROBIMY TY NIEWDZIĘCZNY PSIE!