Wpis z mikrobloga

@Roan: Ciekawi mnie to dlaczego real tak tanio kupuje czasami piłkarzy. Chyba temu, bo niektórzy chcą na siłę tam iść i kluby ich oddają taniej. Tak samo teraz mówią, że Courtois ma iść za 35 mln a jest warty ze dwa razy tyle.
@Roan: nikt nie da 200, jak chce grać w rm (i rzeczywiście był jakiś kontakt, bo ostatnio plotki na temat realu są już kompletnie nietrafione) to niech składa request albo skończy jak lewy i prześpi swoją szansę
@Roan: Kto powiedział, że Chelsea ma go sprzedawać za drobne? Był w Chelsea 6 lat i dużo dał temu klubowi. Może czas pozwolić mu zrobić kolejny krok w karierze zamiast #!$%@?ć trzodę? Można chyba wycenić piłkarza w normalny sposób a nie gadać "dajta 300 milionuf hehe" świadomie blokując piłkarza w Londynie? 180 mlionów by śmierdziało Abramowiczowi? Zresztą Hazard może złożyć Transfer Request. Ostatecznie może zostać i za rok dostaniecie za niego
@bannedretu: Nie wiem jak w Realu ale w Chelsea żaden piłkarz nie jest ważniejszy niż klub. Skoro Realowi tak bardzo zależy to niech płacą lub dadzą kogoś w zamian. Biorą Courtois, chcą Hazarda, Barca Williana co to jakaś wyprzedaż? Klub musi myśleć o swoim interesie.

Oddali 33 letniego Ronaldo za 100 mln co za gest. Przypominam, że Hazard ma 27 czyli wkracza w najlepszy wiek dla piłkarza.
@Roan: Dokładnie tak samo jest w Realu Madryt. Nawet Ronaldo nie jest większy niż klub więc miał drzwi otwarte gdy chciał odejść. 100 mln za gościa, który robi n-ty rok z rzędu Króla Strzelców LM na dzisiejszym rynku to promocja. Hazard to nie jest 22 latek tylko 27 latek. Chelsea nie zagra nawet w Lidze Mistrzów ( ͡° ͜ʖ ͡°) Argumentów poza trzymaniem piłkarza na siłę tak
@bannedretu: promocja za 33 latka? Wątpię, bo poza 100 mln trzeba jeszcze dać gigantyczną pensję. Lepszy już nie będzie, pasował mi właśnie jedynie do włoskiej ligi, bo tam napastnicy żyją dłużej. Zresztą sam Ronaldo powiedział, że była oferta tylko od Juve.

Trzymanie na siłę? Ma kontrakt to powinien go spełnić.Sam go przedłużał by mieć większą pensję.
@Roan: W dzisiejszych realiach promocja. Jeszcze zobaczymy co tam zagra Ronaldo ale raczej trochę goli nastrzela.

Wiadomo, Hazard może zostać do końca kontraktu i przejść do Realu Madryt za darmo w wieku 29 lat. Chodzi mi tylko o to, że JEŻELI piłkarz chce odejść i ktoś oferuje za niego godne pieniądze (180mln euro?!) to klub powinien uszanować wolę zawodnika. Jak sam napisałeś, nikt nie jest większy od klubu. "Z niewolnika nie
@bannedretu: tylko w obecnych czasach kasa nie jest taka ważna. Chelsea ma kasę, inni też mają kasę i nikt nie chcę sprzedawać graczy z topu, bo nie łatwo ich zastąpić. Najlepszy przykład to Coutinho. Barca dawała duże pieniądze latem ale go nie chcieli sprzedać. Dopiero jak zobaczyli, że Liverpool funkcjonuje bardzo dobrze bez niego to go oddali zimą.
@Roan ale Ty wiesz że jak Chelsea nie sprzeda teraz Hazarda, to za rok go oddadzą za pół darmo? Gość ma tylko dwa lata kontraktu jeszcze.
@sonmc: i co im da ta kasa? Kogo znajdą w niecały miesiąc, kto zapewni podobny poziom? Druga sprawa, że przez rok dużo może się zmienić. de Gea też już był praktycznie w Realu a do dziś tam nie dotarł.