Wpis z mikrobloga

@Vereor: 10 godzin oglądania YT by móc sklonować decyzje dla pierwszych 50 lat. A w zasadzie dla 10 max, bo nieumiejętna wojaczka prowadzi do 1 rozbioru 300 lat przed terminem ;/

po 50 h gry wiedziałem już jakie mam możliwości ( ͡° ͜ʖ ͡°)

400 h gry: zaczynam badać skutki działań handlowych (embargo, trade transfer po wygranej wojnie, blokady portów)
  • Odpowiedz
@Vereor:
Spokojnie. Początek jest trudny, ale szybko się ogarnia. Trochę cierpliwości.

Też nie masz łatwo, gdysz zaczynasz gdy gra jest rozbudowana bardziej niz w dniu 0
  • Odpowiedz
@Vereor kiedy indziej mi pokażesz to trzeba usiąść na spokojnie xdd

W hoi3 to była jazda, każda dywizje trzeba było rozstawać a jak się masowo produkowało setki to trochę czasu zajmowało, szkoda że nie dało się własnych linii zapotrzebowania tworzyć, myślę że to zabiło jednak grę
  • Odpowiedz
Odpaliłem sobie samouczka w HoI4 i nawet tego nie ogarniam xD


@Vereor: Wszyscy to przeżyliśmy. Paradox Interactive robi takie gry do których trzeba podchodzić co najmniej trzy razy. Jak tak miałem z CK2. A z samouczka to się nie nauczysz nic. Trzeba studiować oficjalną wiki i tyle. Jedyny skuteczny sposób.
  • Odpowiedz
  • 0
@Vereor W eu4 każda gra cię czegoś uczy. Mam zaledwie 200h, a dalej czuję się nowicjuszem. W ostatniej grze dowiedziałem się o combat width, działaniu kolonizatorów i wprowadzaniu edyktów. Dalej nie ogarniam handlu i unrestu. Taka gra i tyle.
  • Odpowiedz