Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 48
@Pisq: słuchawki w uszach najlepszą bronią przed interakcją ze społeczeństwem w każdej sytuacji.

Niby ludzie ze sobą nie rozmawiają i w ogóle, tylko w ten telefon, hurr durr, to straszne. Z drugiej strony, za każdym razem jak ktoś do mnie rozmawia, to przypomina mi się, dlaczego zupełnie mnie ten zanik komunikacji międzyludzkiej nie wzrusza.
O masakra, najgorsze takie... Nie no najgorzej jak cos robisz w telefonie, wszedzie sa wolne miejsca, a przyjdzie zdyszała babka i bedzie nad uchem sapac, ale nie powie czy ustapisz jej, tylko musisz jej zaproponowac, bo bedzie dyszec az do skutku. Albo rozmowy w autobusach przez telefon, "No ziemniaczki beda? Bo ja z mizeria chce blablabla" Jak dla mnie powinni zrobic zakaz rozmawiania przez telefon w komunikacji miejskiej(
@Pisq: To jest jakaś większa klika -
Ludzi, co mnie nachodzą gdy cokolwiek czytam
I szyją podwójnym ściegiem
Bo nie dość, że pytają mnie, to jeszcze o sprawy, o których nic nie wiem
Plener, trawa czy beton;
Niech tylko sięgnę po książkę albo mignę gazetą
Już się nieuchronnie chmara zrywa
I sunie tu do mnie, żeby mnie ponagabywać
Zero luzu
Im tekst lepiej napisany
Tym #!$%@? więcej intruzów
A przy grafomaństwie,
@MATAHAMARA ja ustępuje miejsca tylko wtedy kiedy widzę, że ta starsza osoba ledwo czlapie po autobusie. W innych przypadkach nie- chyba że ktoś poprosi co mi się jeszcze nie zdarzyło bo większość oczekuje że się będziesz domyślal.
@Krychun myślę że to raczej brak kultury - przeszkadzać komuś w czytaniu. Niech sobie prowadzi interakcje z ludźmi którzy nic nie robią