Wpis z mikrobloga

@BaZyL4: Po części się zgadzam, ale nie z tym, że Xiaomi to telefony dla biedaków, ale dlatego, że nie rozumiem i nie lubię legendy Xiaomi jako zajebistych telefonów i wiem to z pierwszej ręki. Serio, lepiej już dopłacić do normalnego telefonu Samsunga/Huaweia czy innego LG. Xiaomi są strasznie jednorazowe - nie wymienisz w nim po roku/dwóch baterii na coś sensowego, są tylko gówniane chińskie zamienniki, które spalą ci chatę. Oprócz tego
@BaZyL4: jak mam być szczery to posiadałem i to i to i xiaomi jakość/cena jest ok. Jedyny (duży) minus to ich aparaty. Są słabe i to bardzo. Reszta spoko. Co do drugiego to żadna inna marka nie zastąpi ekosystemu Apple.
@BaZyL4 ogólnie to wydawanie takiej ilości kasy na telefon jest mega słabe. Ja kupiłem sobie jakiegoś bieda siajomi nołt 4 za 600 zł i #!$%@? on mi wystarcza wyobraź sobie xD i nawet stylistycznie mi się podobuje. No to na #!$%@? mam wydać 10 razy tyle? Żeby jakieś Sebki się majsturbowały nad moim statusem życiowym? Jak jest jakiś błąd w moim rozumowaniu to go wytknij proszę bo może żyje w błędzie.
@BaZyL4: Sam miałem xiaomi Redmi Note 4/64 i jak za ~900zł to telefon był spoko, ale jakieś dwa tygodnie temu, nagle z dupy się wyłączył i nie chce odpalić (tylko przywrócenie ustawień fabrycznych działa xd)