Wpis z mikrobloga

Xiaomi kupują głównie biedaki i dorabiają do tego teorie, ze niby lepsze i tańsze. Tak naprawdę o iPhoneach mogliby tylko pomarzyć, więc dorabianie sobie ideologii o wyższości Xiaomi to jedyne co im pozostało by czuć się lepiej i by nie było im głupio przy innych.
Jeśli się z tym zgadzasz dajesz plusa.

#iphone #apple
  • 51
  • Odpowiedz
@BaZyL4: Gówno prawda. Stosunek jakość do ceny jest bardzo dobry i to jest duży plus co do słuchawek Xiaomi. Chcesz wydać 4000zl na produkt troche lepszy Appla ok, wydaj nikt Ci nie broni ale niech Cię dupa nie boli że mam trochę gorszy produkt za niecałe 1000zł
  • Odpowiedz
@BaZyL4: Jako że już od kilku lat używam produktów od ejpla to się trochę znam wiec się wypowiem: CO TY #!$%@? TYPIE XD JEST XXI WIEK I NIKT POWAŻNY Z IQ POWYŻEJ 70 NIE DAJE #!$%@? KTO JAKIEGO TELEFONU UŻYWA.
  • Odpowiedz
@BaZyL4: Po części się zgadzam, ale nie z tym, że Xiaomi to telefony dla biedaków, ale dlatego, że nie rozumiem i nie lubię legendy Xiaomi jako zajebistych telefonów i wiem to z pierwszej ręki. Serio, lepiej już dopłacić do normalnego telefonu Samsunga/Huaweia czy innego LG. Xiaomi są strasznie jednorazowe - nie wymienisz w nim po roku/dwóch baterii na coś sensowego, są tylko gówniane chińskie zamienniki, które spalą ci chatę. Oprócz
  • Odpowiedz
@BaZyL4: szczerze mówiąc to z moich obserwacji to jest dokładnie odwrotnie xD

Xiaomi kupują drobni przedsiębiorcy (których znam), i których na pewno byłoby stać na iphona, ale nie widzą sensu.

Z drugiej strony posiadaczami iphonów są zwykle ludzie, którzy wydają na nie 2 wypłaty, ale muszą się pokazać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@BaZyL4: jak mam być szczery to posiadałem i to i to i xiaomi jakość/cena jest ok. Jedyny (duży) minus to ich aparaty. Są słabe i to bardzo. Reszta spoko. Co do drugiego to żadna inna marka nie zastąpi ekosystemu Apple.
  • Odpowiedz
@BaZyL4 ogólnie to wydawanie takiej ilości kasy na telefon jest mega słabe. Ja kupiłem sobie jakiegoś bieda siajomi nołt 4 za 600 zł i #!$%@? on mi wystarcza wyobraź sobie xD i nawet stylistycznie mi się podobuje. No to na #!$%@? mam wydać 10 razy tyle? Żeby jakieś Sebki się majsturbowały nad moim statusem życiowym? Jak jest jakiś błąd w moim rozumowaniu to go wytknij proszę bo może żyje w błędzie.
  • Odpowiedz
@BaZyL4: Sam miałem xiaomi Redmi Note 4/64 i jak za ~900zł to telefon był spoko, ale jakieś dwa tygodnie temu, nagle z dupy się wyłączył i nie chce odpalić (tylko przywrócenie ustawień fabrycznych działa xd)
  • Odpowiedz