Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Wergiliusz: Z drugiej strony ma rację z obnoszeniem się swoją seksualnością przez środowisko LGBT, które to notabene robi więcej szkody niż pożytku parom homoseksualnym.
W interesie każdego geja czy lesbijki powinno być pokazanie społeczeństwu (jakie by ono nie było), że poza innymi preferencjami seksualnymi są dokładnie takimi samymi ludźmi jak pary heteroseksualne.
@Pan_Maruda

: Z drugiej strony ma rację z obnoszeniem się swoją seksualnością przez środowisko LGBT, które to notabene robi więcej szkody niż pożytku parom homoseksualnym.

W interesie każdego geja czy lesbijki powinno być pokazanie społeczeństwu (jakie by ono nie było), że poza innymi preferencjami seksualnymi są dokładnie takimi samymi ludźmi jak pary heteroseksualne.

Czyli w interesuję osób homoseksualnych jest to co robią? Przez tysiące lat osoby homoseksualne były "takie jak inni" bo
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@MinnieMouse0: Źle mnie zrozumiałaś.
Nie twierdzę, że osoby homoseksualne mają udawać heteroseksualne, czy wstydzić się swoich preferencji, a jak pisałem;

że poza innymi preferencjami seksualnymi są dokładnie takimi samymi ludźmi jak pary heteroseksualne

Nie ma dla mnie znaczenia kogo bzyka po powrocie do domu prawnik, inżynier czy lekarz. Ważne jakim jest specjalistą w swojej dziedzinie.

Teraz wyobraź sobie, że ten wyimaginowany prawnik przychodzi na rozprawę z gołą klatą, kolczykami w sutkach
@Pan_Maruda Skupiasz się na jakimś promilu draq queen (czyli aktorów, oni nie tak serio) i przekładasz do na całą społeczność. I jeszcze ta narracja że ktoś ma lizać ci dupe żebyś łaskawie pozwolił im porozmawiać o tym czy wolno im mieć równe prawa czy nie. I jeśli nie spełniają twoich kryteriów estetycznych to przykro mi xD
Całe szczęście mamy już XXI wiek i mogą się odbywać parady równości które przynoszą wymierne
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@MinnieMouse0: Nadal jesteś nabuzowana, nadal nie czytasz ze zrozumieniem, a teraz dorzucasz jakieś wycieczki ad personam ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Oczywiste jest, że obowiązkiem państwa jest zapewnienie swoim obywatelom, (niezależnie od orientacji, wyznania czy koloru skóry) równych praw.

To w ogóle nie podlega dyskusji, a pieprzenie niektórych przedstawicieli po drugiej stronie o "dziwadłach", "chorych", "homosiach", że o grubszych inwektywach nie wspomnę również należy potraktować jako promil, margines.
@Pan_Maruda byłeś na jakimikolwiek marszu? Ilu robiących jasełka widziałeś?
Po drugie, jak należałoby twoim zdaniem dobrać formę przekazu, żeby treść była odpowiednia? Mamy wszyscy iść w garniturach na marsz czy może dres wystarczy?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@liquidlight: Zdaję sobię sprawę, że na marszach idą różni ludzie, ale czy to będzie marsz równości, czy marsz niepodległości w pamięci obserwatorów (no i rzecz jasna dziennikarzy) zostają przede wszystkim skrajności tutaj pawie piórka, tam stadionowe bydło.

Tak jak środowiska konserwatywne jeśli chcą być brane na poważnie powinny momentalnie odcinać się od grup "uczesanych na łyso", bo zwyczajnie robią im zły PR, tak marsze LGBT nie powinny (to nadal tylko moja
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@akrmzow:
Dziękuję, miło mi, że w dobie tldr komuś chciało się przeczytać moje wypociny ()

Wypok jest jednym z ostatnich miejsc w polskim internecie, gdzie można poprowadzić swobodną wymianę argumentów bez wzajemnych inwektyw i sprowadzania wszystkiego do sporu "naziole vs homosie".

Dopiero nauczenie społeczeństwa prowadzenia takiej zdrowej dyskusji pozwoli na dojście do jako takiego konsensu.