Wpis z mikrobloga

Przeciez te slynne szare myszki to jakas parodia. Trolluje sobie laske ze jestem jakims gwalcicielem a ta nadal chce utrzymywac kontakt, bo mam ustawione zdjecie chada 10/10. Nawet te slynne dziewice chca sie oddac randomowemu psycholowi tylko dlatego bo jest przystojny. #!$%@? malpy gardze wami. PS popisze jeszcze z ta niewiasta i ja wystawie, jak mam w zwyczaju. Wiecej fot w komentarzach
#tinder #przegryw #logikarozowychpaskow #seks ##!$%@? #tinderowki #podrywajzwykopem #cipka
Pobierz
źródło: comment_hU7RyGArj5GVIy2078DNzBk4LlywlmW2.jpg
  • 55
@bd_j3bac_za_2k: no żeś #!$%@? Amerykę odkrył, jak by Ci laska 10/10 okazała trochę uwagi to chociaż by Ci mówiła że ćpie i myje się raz na tydzień to byś trzepał do tej konwersacji aż by Ci odpadł w poszukiwaniu lepszego życia a to że w drugą stronę działa to tak samo to nie jest nic dziwnego. Zawsze mnie zastanawiało jak wielkim spierdoksem trzeba być by się bawić w takie udawanie samca
@bd_j3bac_za_2k: kuwa xDDD 18latki to dzieciaczki, które jeszcze myślą, że zmienią świat, wynajdą lek na raka, a przy tym potrafią się w jednej chwili zakochać w Bieberze i być przekonane, że pewnego dnia spotkają się z nim na koncercie i zostaną ze sobą do śmierci xDD jak chcesz poznać logikę kobiet to celuj w grupę 25 wzwyż xD
jak chcesz poznać logikę kobiet to celuj w grupę 25 wzwyż xD


@Ms_Pancake: tylko szkoda, że już takie dziewczyny 30+ to bardzo szybko grażynieją i imho wiek nie ma takiego znaczenia. Karyna będzie karyną niezależnie od wieku, bo wraz z coraz większą liczbą świeczek na torcie raczej nam ubywa inteligencji.