Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@heterodewiant44: nam zostaje grillowanie, spacery po lesie, samotne wycieczki rowerowe, kontemplowanie w zacisznym pokoju przy mrożonej herbatce / drinie / paleniu / waleniu odrabianie zaległości w lekturach. Dla mnie to lepsza opcja niż słuchanie zrzędzenia jakiejś #!$%@? baby
@lapserdaq: Penis w waginę wsadziłem, bo jestem drapieżnikiem przyczajony tygrys. Nie każdy kto wsadza penisa lubi całą tę otoczkę "randkowania", chodzenia na plaże jakieś mini gierki, że idziecie do wody i ona udaje, że nie chce wejsć a Ty ją wciągasz i ochlapujesz, ona udaje, żę się obraża, Ty ją przepraszasz, potem wrzucasz do wody i jakieś takie gierki.

@heterodewiant44: Nie jest dobrze, jeżeli całe swoje szczęście uzależniasz od kobiety czyli drugiej osoby. Twoja radość z życia powinna wynikać z tego co ogólnie robisz, a miłość w tym wszystkim powinna być tylko dodatkiem do osiągnięcia szczęścia, dlatego uwierz w siebie i bądź szczęśliwy, a jak znajdziesz kiedyś miłość, to będziesz jeszcze bardziej szczęśliwy :)